Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretném elkezdeni a freestyl...

Szeretném elkezdeni a freestyle focit, melyik gyakorlattal kezdjem a gyakorlást? (Atw, Crossover)?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá sajnos, hogy mivel kezdjek neki, mivel indítsak? vagyis mire alapozzak? Nagyon megtetszett a freestyle foci! 12 éve focizok rendszeresen, csak most vége a szezonnak egy ideje és szeretném el ütni valamivel az időmet. Gondolom annyival előnyben vagyok, hogy tudok dekázni ballal jobbal egyaránt, térdel és fejjel is! Olvastam, hogy a freestyle foci elég gyorsan kiveszi az erőt az emberből ha nincs jó fizikai állapotban, ez igaz?
2012. jan. 1. 11:45
 1/2 anonim válasza:

Helló!

Én Freestyleztem 1-2 évig, elég sokáig el is jutottam, de utána abbahagytam:S már bánom...:S na de ez mindegyis.

Igen eléggé jó fizikai állapotnak kell lenni, azaz pontosabban egyensúly, meg állóképesség. Próbálj meg dekázás közbe a lábaddal megkerülni a labdát, ez az alapja az egésznek kb, utána tarts meg a tarkódon vagy a homlokodon a labdát,( persze dekázásból) aztán oda vissza megkerülheted egy lábbal, másik lábbal ülve is lehet különböző trükköket kitalálni hajrá:)

2012. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondjuk engem csak azok a finták izgatnak amelyek lábbal történek! amit írtál, h dekázás közben kerüljem meg a labdát az megy kifelé és befelé, csak ballal nem, pedig tudok vele dekázni ... nah majd azzal gyakorolok többet! Amúgy kösz és meddig jutottál el 1-2 év alatt?
2012. jan. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!