Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabdázok. Ajánlanátok...

Kézilabdázok. Ajánlanátok nekem edzőtervet otthonra amit egyedül tudok csinálni, és mégis hatékony?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy szeretnék egy kicsit itthon is készülni és arra lennék kíváncsi hogy milyen erősítést csináljak, vagy miből mennyit? Járjak-e futni?

Linket is várnék ilyen oldalról ha tudtok :) Köszönöm előre is!


2012. jan. 7. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is készülök +ba otthon kézihez :D Szerintem járj futni, a jó kondi nagyon fontos. Ezek mellett én a www.tornavideo.hu videóival szoktam alap erőnlétet megtartani. De ha konkrétan kézire készülök akkor a youtube-n ird be, hogy: handball training és sok minden kijön. Sőtt posztok szerint is vannak gyakorlatok. Valamilyen szinten nekem könnyebb, mert kapus tud egyedül edzeni (egy darabig). Remélem segítettem, azért egy link: http://www.youtube.com/watch?v=CuygaPjMUyg&feature=related (ez fallal szemben jól kivitelezhető) :D
2012. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óóó nagyon köszönöm :))
2012. jan. 7. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Pavel - meztelen harcos. itt van minden erőhöz. (nem gyilkolástudás erőhöz, hanem izom erőhöz)

plusz hasizom-hátizom erősítést még csinálnék.

2012. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!