Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kezezéssel lőtt öngól...

A kezezéssel lőtt öngól érvényes? :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Amúgy kézzel nem tudom hogy lehet lőni, de ti tudjátok...

"kezezéssel lőtt gól"

2012. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Kérdezek tőled valamit! A támadó csapat játékosa kézzel gólt dob az ellenfél kapujába magadom a gólt.Vizsgakérdés volt.
2012. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szándékos kezezés , tehát nem érvényes a gól és automatikus piros lap.
2012. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem igaz! A támadó csapat kapusa a saját 16-osáról kézzel kidobja a labdát, nagyot dob és a szél is megfújja a labdát beesik az ellenfél kapujába, szabályos gól. Meg is történt délamerikában.
2012. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Linket vagy valamit, mert így elég valótlan dolgot állítasz!
2012. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Honnan vegyek linket neked ezt mi tanultuk!Miért valótlan az hogy egy óriásit dob a kapus és a szél is belekap és a szemközti kapuba került? A játékvezetői tanfolyamon ilyen példák vannak amik megtörténtek.
2012. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Csak az történt meg amit lehet bizonyítékokkal alátámasztani! Mondhatod hogy ez meg az így van, de ha nincs semmi amivel alátámaszthatnád az állításodat, akkor kár erőlködnöd!
2012. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ezért tart ott a magyar játékvezetés, ahol van, a béka segge alatt.
2012. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Most megint mellélőttél! Én 1972-ben vezettem utoljára meccset.De a mostaniak se rosszak.Az a baj hogy nem ismered a szabályokat csak vélekedsz.Amikor én vezettem még volt lábbal hazaadás.
2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az egész foci egy korrupt biznisz lesz, lehet hogy nem vagyok licences játékvezető, de azért a szabályokkal tisztába vagyok.
2012. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!