Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lehet a baj? (többi lent)

Mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Helló, 14 éves kapus vagyok. Az a baj,hogy nem tudok/nem merek balra vetődni.Jobb oldalra merek ott nincsenek nagyobb gondok.

Valaki Esetleg tudna külön edzéstechnikát mutatni vagy a probléma oka mi lehet?(bal kezes,lábas vagyok).



2012. jan. 22. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Előszőr is találd meg miért nem mersz balra vetődni és ha ez megvan akkor minden rendben lesz.. de ha ez nem megy akkor csinálj bal oldaladra gyakorlatokat pl. bal lapos .félmagas . ezek ennyi idősen kitűnő gyakorlatok.. a laposon és a félmagason azt értem hogy mond valakinek hogy rugdosson neked a kapuba 5-10 méterről0 csak laposan a bal oldalra ugy hogy el is érd és ne is legyen túl erős az a lényeg hogy meg tudd fogni és rőgzűljőn a vetődés a félmagas alatt pedig azt hogy kn. 5méterről dobjon félmagasan ugyanugy hogy elérd....ha ezt megcsinálod rendszeresen akkor szerintem minden rendben lesz...
2012. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt,hogy miért nem merek balra vetődni,arra egyszerűen nem tudok rájönni.De köszönöm a normális választ.
2012. jan. 26. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!