Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miami Heat vagy LA Lakers?

Miami Heat vagy LA Lakers?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb/kedvencetek és miért?
2012. jan. 24. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Nekem a Miami játéka jobban tetszik,pörgősebb,céltudatosabb.

Lakersé meg olyan lusta,lassú,néha Fishernek vannak jó hármasai,meg Kobe-nak,meg Gasol..Ha Gasol nem lenne a csapatban akkor Lakers se lenne...én így gondolom.


Viszont a Miamiban Wade és James párosítás nagyon jó,Chris Bosh-al vegyítve. =)

2012. jan. 24. 21:52
 2/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nekem a Celtics a legszimpibb, de nem követem napi szinten az eseményeket.
2012. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem egyértelműen LA Lakers. De nem azért, mintha olyan jók lennének, csak szívem odahúz.
2012. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyértelmű !!! Csak a LAKERS ;) 16x cím :P
2012. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elbújhatsz a 16 bajnoki címmel,utolsó meccset hozta a Denver a Lakers-el szemben de nem gyengén.Azért elég égés a Lakers-re nézve hogy Denver megfingattj@ őket. :DD
2012. máj. 10. 08:44
 6/7 anonim válasza:
Kedves válaszolo te is elbujhatsz magadnak szépen!! :D.Az NBA-be csak jo csapotok játszanak.Relativan egyiket se kell leszarozni mert köztudott h mindeggyik csapat mindig adja magát.Amugy nem mitha a Miami Heats nem éget volna amikor a Chichago Bulls megverte öket!Én szeretem a Lakerst kedvenc csapatom de néha hibáznak ök is.! Ez Van.Ez s sport világa mindenki hibázik!
2013. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hallod a Lakers végül megverte a denvert playoffsban....

És am a Miami még sose vesztett .... 82-0 szezon játszik minden évben az 1 bajnoki cimmel... de am ja ez most tök ciki h a denver leverte , akár ki is rughatnák a lakerst a ligából... látom fogalmad sincs a kosárlabda nevű játékról

2013. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!