Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mért nincsenek világhírű...

Mért nincsenek világhírű magyar férfi teniszezők?

Figyelt kérdés
Ott van a szerbeknek Djokovic, a környékbeli kis országoknak(csehek, szlovákok, románok) is voltak az elmúlt évekbe top 20-as teniszezői, míg nálunk férfi teniszező a legjobb 200-ba se került be évek óta. Mi lehet ennek az oka?
2012. jan. 27. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs utánpótlás.
2012. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úri sport révén nem igazán van rá támogatás. Aki meg megtehetné hogy fordítson rá Magyarországon az inkább elmegy síelni (igazi magyar sport...) Ausztriába és eltöri a lábát. Mert megérdemli.
2012. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez lehetne az igazi ok, mert nőknél viszont ott volt pl: Szávay Ági,Czink Melinda,Mandula Petra...
2012. jan. 27. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de teniszrajongóként ezen már én is gondolkodtam. Nagy "Ő" Noszály Sanyi óta férfi mezőnyben még olyan játékosunk sem volt, aki legalább eljutna egy Grand Slam torna főtáblájára rendszeresen.

Ha járatos vagy teniszberkekben, akkor biztosan hallottál Fucsovics Mártonról, aki 2010-ben megnyerte a wimbledoni junior tornát, ám ősszel kizárták a magyar Davis-kupa csapatból, mert bulikból érkezett részegen az edzésekre. Pedig nagy reménység a 19 éves srác állítólag.

2012. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen Fucsovics Marcit én is nagy reménységnek tartom, erről a kizárásáról nem tudtam. Kár érte ha így elpocsékolja a tehetségét, nem lehet túl elhivatott, így pedig sose lehet nagy játékos.
2012. jan. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!