Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Roppant gyors cselezés....

Roppant gyors cselezés. Hogyan fejlesszem?

Figyelt kérdés
Szerintetek, hogy lehet meg csinálni azt, hogy gyorsabban tudjak cselezni? Milyen gyakorlatokat végezzek, amitől jobban tudnék cselezni? Mostanában a lábsúlyos cselezéseket csinálom, érzem h javul, de több kell. Ennél összetettebb, aki tudna segíteni, az privát üzenetet írjon, vagy inkább linkeljen videót. :)
2012. jan. 27. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Mert ha megnézzük, Ronaldo olyan gyorsan cselez, és az életében benne volt, hogy nem volt egy jó genetikájú, ő maga fejlesztette ki ezt!
2012. jan. 27. 21:49
 2/3 Tyler913 ***** válasza:
Nem vagyok fociedző,de szerintem egyrészt a lábgyorsaságod fejleszd (pl. lépcsőzéssel,freestyle gyakorlatokkal),másrészt tanulj meg minél gyorsabban labdát vezetni úgy,hogy minél többször érj a labdához,szinte folyamatos legyen a kapcsolat a labda és a lábad között.
2012. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ronaldo súlyokkal a lábán edzett. Így hozzászokott a test, hogy a súlyokkal dolgozik átlag tempóban, és mikor a súlyokat levette akkor gyorsabban ment a cselezés, illetve futás. Szerintem egy próbát megér ez a módszer :) Remélem segítettem...
2012. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!