Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Comb és vádli alak formálása,...

Comb és vádli alak formálása, vki tipp?

Figyelt kérdés
Szerintetek, hogy lehet a comb-ot, és a vádlit a legegyszerűbben "szálkásítani". Combomon, meg a vádlimon van egy kis zsír, mert egyáltalán nem eres, de ez genetikából is arad. DE a felsőtestem nagyon vékony, s szálkás. Szerintetek milyen edzésformákkal lehetne a vádlit, és a combot erősíteni, nagyobb izomfelhozatal nélkül? Focizom, ezért kéne. :)
2012. jan. 28. 11:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:
helyi zsírégetés nincs, pont úgy kell szálkásítani mint a felsőtestet
2012. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előbb izom is kell amit leszálkásítasz , azt is jó ha tudod hogy nincs helyi zsírégetés , tehát guggolással nem lesz szálkásabb a lábad .

Minden az étrenden múlik.

2012. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De vannak gyakorlatok, táplálék kiegészítők, ami segítenének ebben. :)
2012. jan. 28. 12:37
 4/5 dirtboy ***** válasza:
nincsennek
2012. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

vádlira jó, ha többször lábujjhegyre állsz, majd le, és ezt ismételgeted folyamatosan, de csak két naponta.

combra rengeteg gyakorlat van, utána nézhetsz, sokat fogsz találni.

az aerobik nagyon jó mindenre.:)

ha csak erre a területre akarsz edzeni, akkor nagyon ajánlom ezt a gépet: [link] nekem alapból minusz 5 kiló. :)

(nem találtam jobb linket, bocsi ha hosszú. mindenesetre erre keress rá: leg magic vagy leg trainer.

2012. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!