Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futási sebességemet szeretném...

Futási sebességemet szeretném növelni, ha még TUDOM. Milyen gyakorlatok csináljak?

Figyelt kérdés

19/F, 177cm,67,5kg vagyok. Más csapatba szeretnék menni focizni, csak nem tudom, hogy növeljem a futási sebességem. Mostanában a lábsúlyos edzést szoktam végezni. Hogy egész edzésen le sem veszem. Intervallumként szoktam edzeni, meg erősíteni, helyből magas, helyből távolugrásokat, meg ugráló kötelezéseket. De nem sokat fejlődtem futásilag.. :/

Szerintetek milyen gyakorlatokat tudnák még végezni, hogy gyorsuljak futásban? Kezdjek el felsőtestre kondizni?


2012. jan. 28. 23:58
 1/6 Ci.ara ***** válasza:

nekem ami bevált az a biciklizés (otthon feltekertem x fokozatra és 20percen keresztül folyamatosan nyomtam közben zenét v tv-t nézek ) V pl fuss futópadon és akkor te betudod állítani a sebességet és fokozatosan növeled én így csináltam és bevált:)


UI: és semmiképp sem hagyd abba amit most csinálsz :)

2012. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és a lábsúlyt felejtsd el. főleg focihoz. nem elég, hogy kinyírja az izületet, a rúgótechnikát is tönkreteszi. gondolom meccsen nincs rajtad...
2012. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs rajtam, csak amikor erősítés van! :)
2012. febr. 2. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
ott talán még belefér, de labdás edzésnél ne viseld. és én nem is futnék benne...
2012. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is focizok és nem vagyok a leggyorsabb.Nekem azt mondták csináljak több fajta sprintet,több fajta távon.

Nekem bevállt!XD

2012. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!