Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Barcelonának...

Szerintetek a Barcelonának van még visszaút?

Figyelt kérdés
A Real Madrid +7 pontos előnyére gondolok a bajnokságban.
2012. jan. 29. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát hogyne lenne... Majd Real ellen befújnak a bírók 12 tizenegyest.Uefalona ellenfeleit kiállítják és máris Plátíní csapata vezet 4 ponttal...

Glory MU

2012. jan. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze, esély van még, de szerintem kevés. A Real most nagyon egyben van, főleg fizikailag. Meg lehet nézni, hogy mostanában, ha kap is gólt az első félidőben, a 2.-ban simám bedarálják az ellenfelet. Barcanál is 2:0-ról hozták vissza egálra.
2012. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én sem jósolok sok esélyt, egyszerűen mindkét csapat nagyon jó, és ahhoz a Madridnak hibáznia kellene, hogy ezt a bajnokságot elbukja.


Tegyük fel, hogy április 22-én, amikor a két csapat találkozik a Barcelona otthonában, a hazaiak nyernek.

[link]


Még mindig 4 pont lesz a különbség, tehát ha a Barca mindent megnyer, a Real Madridnak, akkor is még kétszer ki kell kapnia jóval alatta teljesítő csapatoktól.

2012. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 sacsa ***** válasza:
100%
A Realnak szurkolok,de ez a 7 pont nem olyan sok,hogy ne lehessen ledolgozni.De azért bízok benne,hogy meg lesz a bajnokság.
2012. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint a Barcelona gyakrabban hanyatlik el az ilyen kisebb csapatok ellen, mint a Madrid. Szóval szerintem nagyobb lesz a valószínűsége az Uefalónia újabb hanyatlásának, mint hogy a Madrid veszítsen meccset...
2012. jan. 29. 20:42
 6/18 anonim ***** válasza:
Real nyeri a bajnokságot!!! Visszaút nincs, hisz úgy ahogy mondod a barca könnyebben hanyatlik meg a kis csapatoknál
2012. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nincs. Ezt a bajnokságot megnyeri a Madrid. Erre minden vagyonom rá merném tenni.
2012. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Barcelona szurkolóként még bizakodom, hisz 7 pont még nem a világ (tegyük fel, hogy Barcelonában megverik a Madridot, akkor 4 pont), de megmondom őszintén, ha egy kiesés elől menekülő, ritkasz@r Villarreal ellen egy x-re képesek (úgy, hogy az utolsó 10 percben jönnek rá, hogy kellene a 3 pont), akkor erősen azt érzem, hogy ez a bajnokság már nem lehet meg. De nem a világ, ha nem lesz meg a bajnokság, majd lehet jövőre ismét próbálkozni. A Real most nagyon jó, csak 2x kaptak ki és 1 döntetlent játszottak.(persze ott is becsúszhat egy rossz széria, neadjisten lesérül Benzema, CR, vagy Xabi Alonso elfárad, mivel minden meccsen játszik kb.)
2012. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Utolsó: Végre egy értelmes Barcelona drukker megnyilvánulása. Köszönöm válaszodat, megváltoztattad a Barca szurkolókról általam kialakított képet. Sajnos manapság akármelyik Barca drukkerrel szóba került ez a téma állandóan az a lenéző stílus. Néha nem látnak az orruktól tovább, annyira el vannak vakulva. Remélem nem azt szűrted le most hogy mekkora anti Barcelonista vagyok.


Amit pedig a játékosokról írtál, már sajnos bekövetkezett. Xabi Alonso játéka lényegesen visszaesett. És ezt én is a kimerülés javára írom. Marcelo lesérült. (2-3hét). Talán Di Maria-ban látom a jövőt. Igaz, hogy még csak most fog felépülni (több mint egy hónapig volt beteg), de lesérülése előtt kiválóan teljesített. Illetve Özilben, akinek végre sikerült visszanyernie tavalyi formáját. :) Egyszóval: hiába, hogy mindig van 1-1 játékos, akinek nem megy, de mindig akadnak akik épp csúcsformában vannak. De szerintem ez minden csapatnál így van.


A Barcelona pedig csak a szokásos éveleji visszaesését éli...Messivel az élen. A Villareal ellen tragikus volt a játéka. :( És szerintem is ambiciózus problémák lehetnek a csapattal.


iHala MADRID!

2012. jan. 30. 22:34
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Hááát, az uefalona megszólítás nem tetszett, mivel én sem azt írtam pl., hogy reál margit, vagy hasonló. A sport 1. számú szabálya (szerintem): tiszteld az ellenfeled. De elnézem, mert rendesen válaszoltál vissza.:)

Követem a Real Madrid játékát is (mivel a pasim Madrid szurkoló, és igen, lány vagyok), és sajnos látom, hogy Xabi Alonso már elfáradt, viszont Özil újra formában van. Én Kakát játszatnám többet, szerintem helyt tudna állni.

A Barcelonában pedig folyamatos sérülések (Villa, Iniesta, Pedro-megint, Piqué), hát rájuk jár a rúd, bár ez a Telló gyerek tehetségesnek tűnik. Nálatok viszont szinte minden posztra van egy minőségi csere, kivéve X.A. helyére, de szerintem csak az jelentene minőségbeli visszaesést, ha CR és Benz/Higu egyszerre sérülnének le.(ami remélem nem történik meg, soha nem kívánnék ilyet)

Szóval hajrá, és győzzön a jobbik.:)

2012. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!