Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták! Érdekelne hogy az...

Focisták! Érdekelne hogy az öltözőben milyen a vetkőzés?

Figyelt kérdés
Pl ha elmegyek egy csapathoz serdülőbe akkor ott kötelezőa zuhanyzás? És ahol ti fociztok ott hogy megy? Látjátok egymás farkát? És a zuhanyzók hogy vannak elrendezve?? Nagyon fontos egy 16/f Elég szégyenlős vok :$
2012. febr. 2. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok focista, de kívülállóként szerintem ez a legtöbb focistát nem érdekli...
2012. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok. Közösségben vagyunk, nem a "farok" méreteket nézzük, ha nem fürdünk, s nem hecceljük egymást. Mert nincs értelme, de nekünk külön fürdő oszlopjaink vannak, de ha heccelnek, keress jobb csapatot! :D
2012. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de amikor átöltöztök biztos látjátok egymás farkát.... Erre vagyok kíváncsi h. nem érzed magads rosszul ha más meglátja a farkadat???
2012. febr. 2. 21:49
 4/14 anonim válasza:

Terítsd köréd deréktól lefelé egy törölközőt, menj be a tusolófülkébe, ott rakd rá a csempére, vagy valahova, és probléma megoldva. De igazából egy normális, hetero fiút a legkevésbé érdekel a te farkad mérete. :D

18/F

2012. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Edzés után nem kötelező tusolni, de furcsálnám, ha valaki zuhany nélkül öltözne át és menne haza.

A zuhanyzás során nem nézegetik vagy méricskélik egymást az emberek. Attól, hogy Te szégyenlős vagy, még a világ legtermészetesebb dolga egy tusolóban levetkőzve tusolni.

Győzd le a fóbiád, és remélem a szégyenlőséged lesz életed legnagyobb gondja! :)

2012. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, b+


Szerinted mennyire néznek BUZ1NAK, ha ilyeneket kérdezel?


és nyugi, ha kicsi a farkad, attól nem lesz kissebb, hogy valaki meglátja... focizni mész, nem a farkad mutogatni...

2012. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De mégis milyen??? Szoktatok farkakól beszélni? Nagyon büdös van az öltözőben??
2012. febr. 3. 21:01
 8/14 anonim ***** válasza:

heteroszexuális férfiak nem beszélnek farkakról.

milyen szag van? levendulaillat,nyilván. szerinted milyen? nem jártál még öltözőbe? nincs tesitek?


ha meg kicsi a farkad, kend be vastagon nicoflexel, az növeszt rajta 1-2 centit. de csak akkor, ha még tinédzser vagy.

2012. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Milyen csapat ez, hogy piszkáljátok egymást...

Én kimegyek fürdeni, kimennek a többiek, mert nem illik együtt fürödni, és majd ha végzek, jön a többi. De ha vki siet, és bejön, ő sem a farkadat nézi..

2012. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de azért egy meccs után eléggé leizzad az ember, és ha kicsit messze mentek focizni, akkor a buszon ne csodálkozz ha "lebüdöskéznek"... igen látjuk egymás farkát, de nem is mérjük meg a másiknak, max. teszünk rá pár megjegyzést, hogy a faterod néger-e vagy mivan? :D

zuhanyzók sehol sem ugyan olyanok, de ne legyél szégyenlős, mégis csak a leendő csapattársaid!

15/f

2012. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!