Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen cipőt ajánlotok aszfalt...

Milyen cipőt ajánlotok aszfalt pályára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
teremcipő
2009. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

pont ezt akartam most kérdezni. Én most voltam futni - aszfalton. Futócipőt vettem fel, de tönkre vágta a lábam: egy 5 cm-es vízhólyagom nőtt:s

Sima tornacipő is jó? De az nem károsítja az ízületeket? Mert azt hallottam, hogy betonon mindenképpen rugalmas talpú cipő kell, mert hosszú távon a térdnek nem tesz jót.

Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek, de... Fájtak a lábaim futás közben és után, és a futócipőmbe tettem ortopédiás talpbetétet - én buta az anyukámét:) Jobban teszem, ha kényelmes talpbetétben futok - asszem a választ már tudom: nem - vagy egyenes talpú cipőben?

2009. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én cipőimnek mindig elkopik a talpa 1-2 hét után
2009. jún. 1. 22:30
 4/9 anonim válasza:
De milyen sport aszfalton? Nem mindegy.
2009. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Foci
2009. jún. 2. 06:21
 6/9 anonim válasza:
74%
Van kimondottan kültéri focicipő, aszfaltra/betonra/salakra is használható elég strapabíró ! Google-be azt írd, hogy kültéri focicipő.
2009. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jún. 4. 00:16
 8/9 anonim válasza:
csak nekem nem ad ki erre semmit a google? :D
2010. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van valami tippje még valakinek? Engem is érdekelne a dolog!
2015. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!