Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha sportra, azon belül teniszr...

Ha sportra, azon belül teniszre akarok fogadni, milyen tényezőket kell figyelembe vennem?

Figyelt kérdés
Férfi vagy női tenisz a kiszámíthatóbb? Honnan tudom begyüjteni a szükséges információkat?(pl:sérült volt, jó formában van...) A Davis kupás meccseken mennyire jön a papírforma?
2012. febr. 9. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én teniszre egyáltalán nem fogadnék. Nagyon-nagyon sokszor bukik a papírforma, legalábbis a többi sportághoz képest jóval többször. Elég egyetlen egy rossz mozdulat is akár, és a toronymagas esélyes, akire 1.01-es odds van, feladja, így máris bukó. Nem egy ilyen meccs volt már a világtörténelemben. :(

Arról nem is beszélve, hogy ha van egy kis eszed, akkor 1.1-1.2 alatt csak ritkán fogadsz, mert bár nagyon csábítóak és szinte tutinak tűnnek, ezeken a legkönnyebb elhasalni. Ami meg efölött van, az mindig rizikós (teniszben leginkább).

2012. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én szinte mindig fogadok teniszre.

Mert pont ez benne a jó, h bármikor lehet meglepetés.

Bár én úgy szoktam h van egy szelvényem (vagy több) ami csak focis és még egy amin tenisz, jégkorong vagy amit épp fogadni akarok.


És igen, a formát nagyon érdemes figyelni vagy h írtak-e olyat mostanában h van egy kisebb sérülése és az aktuális ellenfél elleni mérleg. (itt is mint más sportban szokott olyan lenni h egy-egy játékos szinte képtelen megverni a másik)

Pl olyan gyakran van h van egy kisebb hátsérülése, de játszik. A legfontosabb azért a világranglistás helyezés.

Persze tuti tipp nincs.


az, h férfi vagy női a kiszámíthatóbb...

sztem a női inkább az ahol gyakrabban borul a papírforma.

2012. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azért kérdem, mert ffi tenisből eddig 7/7 helyes tipp, nőkből meg 4/2, az egyik feladta, a másik meg rossz forma. Sztem a tenisz az egyik legbiztonságosabb, mert csak 2 kimenetel van és nincs bunda veszély.. Valami háttérinformációs oldalt nem tudtok?
2012. febr. 9. 18:14
 4/4 anonim válasza:
Írd be a keresődbe, hogy sportfogadas, elvileg az első helyen fog felhozni egy .org végződésű oldalt, ezen az oldalon mindent megtalálsz, ami a sportfogadással kapcsolatos. Egyébként teniszre nagyon is érdemes fogadni, és fogadóirodánál kell megtenni a fogadásokat, ahol feladás esetén visszafizetik a tétet. Be kell kapcsolódni a tornákba, meccseket kell nézni, ott nagyon szépen látható, hogy ki milyen formában van, stb..
2012. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!