Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a velemenyetek a mostani...

Xaba89 kérdése:

Mi a velemenyetek a mostani Chelsearol?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a portugal"edzo" tenyleg ennyire hu*e , hogy spanyol,brazil, portugal fickokbol akar csapatot csinalni az angol bajnoksagba vagy csak nekem tunnik igy? Egyebbkent az Everton elleni 2-0as vereseg a M.U. elleni 3-3 es az Arsenal elleni 3-5 os vereseg utan szerintem itt lenne az ideje , hogy vissza menjen portugaliaba. Guus Hiddink kellene ide szerintem. Ti mit gondoltok?

2012. febr. 18. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát most ez van, ezt kell elfogadni, lehet tényleg csak még több időt kéne adni boas-nak. Viszont remélem még 1x visszatér Mourinho!
2012. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

abra miatt ment el Mou, szóval sztem kizárt h amíg ott van addig ő visszatér.

Viszont ha elmenne abra akkor Mou se menthetné meg a chelseat a pénzügyi összeomlástól.


Hiddinkre meg semmi esély, az anzsi edzője már.

Majd capello :D

2012. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

volt egy jó szezonja a Portóval, ennyi. A Porto 6 év alatt 5 bajnoki címet nyert, Bl negyed-nyolcaddöntőket játszott, nem volt akkora csoda az a veretlen szezon meg az EL győzelem. Falcao meg Hulk egy gólzsák, és ők nekik is legalább akkora szerepük volt a sikerekben mint Boasnak. Itt is bebizonyosodott hogy a spanyolos foci(mert a Portonál ez nagyon a BArcára hajazott) nem kifizetődő Angliában. Lehet (sőt, szinte biztos) hogy 1 meccsen, vagy egy oda visszavágós párharcban (pl a BL) a spanyol csapat nyerne, de ahogy telik az idő kiismerik őket. Angliában ahol Vidic, Terry, Vermaalen, szintű rutinos állatokkal, vagy Phil Jones, Smalling kéépességű ffiatal védők vannak ott hiába passzolsz százat, egyszerűen nem jutsz át a védőkön. Ezért volt jó a Portóban Hulk meg Falcao akik rohadt erősek és a portugál védőket megették reggelire. A Chelseanél nincs ilyen játékos (Droga MÁR nem, Torres b*lfasz, Sturridge inkább a cseles-gyors csatár, Kalou már 5 éve a szupertehetség kategória) ezért ez nem megy. A Mata meg Malouda megkavarja a szélen aztán vissza Lamps-nak/beadjuk működne, de idén inkább még 5-öt passzolnak a kapu előtt a biztos helyzetért. De jó csatár nélkül nem érnek vele semmit.


Egy MU szurkoló véleménye :D

2012. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat:)
2012. febr. 18. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tartom olyan rossz edzőnek boast ennél többre is képes. Szerintem Torrest el kéne adni és vmi életképes csatárt kell venni a többit utána. amúgy sok passzos játékal is meglehet verni mindenkit Barca is ezt tette (igaz idén nem meggy annyira nekik) de lényeg ehhez kell 1 játékos állomány mint pl Xavi,Iniesta,Fabregas Chelsea nincs ennyire technikás játékos ezért nem meggy a spanyolos foci
2012. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerinted a barcelona angliaba menne ugy mint spanyolorszagban? Szerintem nem. Az angol foci erore megy nem tehnikara , ezert massziv jatekosok kellenek angol csapatokba. Nezd vegyuk a Tottenhamot. Hany latin focistaja van??? Hat oszinten hirtelen nem jut az eszembe egy se. Es nagyon jol menetelnek.
2012. febr. 19. 11:35
 7/10 anonim ***** válasza:
De hidd el a Barcelona vagy a Madrid az angolba is bajnok lenne BL be is elverik az angolokat miért lenne ez máshogy a bajnokságban? amikor a barca játszik mind1 ki van fent beszorolnak nem tudnak micsinálni kontrázni és reménykednek nem kapnak gólt... nem igen lehet taktikázni leginkább kontrázni
2012. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a real nem lenne bajnok angliában,

csak a szurkolók gondolják azt h a csapatuk milyen remek.

Egy nagycsapattal játszottak tavaly is csak, az a barca volt.

Idén se játszottak a blben komoly csapattal, a barcától amely pedig évek óta a legrosszabb formában van 2 meccsen kaptak 5 gólt otthon.

a realba csak arc van, teljesítmény pedig kevésbé.

2012. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt írtam hogy 1 meccsen bárkit megvernek. De hosszútávon nem. Láttuk az idei BArcát, kipukkadtak és szépen szakadnak le a Realtól. Pedig a CLassicon elverték őket. A szuperkupán is. Lám mégis 10 pont a hátrány. Ez Angliában még roszzab lenne mert ott nem csak a Real van hanem a MU, City, Arsenal, Pool,Tottenham.... ezért sz*r az idei Chelseanek, mert ezzel a stílussal hosszú távon elássák magukat.
2012. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos. Eselyuk nem lenne egy angliaba a realnak. Lehet ,hogy tehnikas jatekosokkal van tele de ev vegere a serulesek megtizedelnek a jatekos allomanyt, mert angliaba nem kislanyok jatszanak , hanem elvetemult allatok.
2012. febr. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!