Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Esetleg még lehetnék focista?

Esetleg még lehetnék focista?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Tudom, hogy a rendes focisták már 6-7 évesen U csapatban játszanak, de én bennem most tört elő ez a dolog és szeretnék én is legalább az nb1-ben, rosszabb esetben esetleg az nb2-ben játszani. Szerintetek megoldható ez? Akaraterővel nem lenne gond, a testfelépítésemmel és az állóképességemmel sem, viszont nemrég kezdtem el (kb. 1 hónapja) focizni, így nem annyira jó a helyzetfelismerésem.(de azthiszem ezen edzéssel és gyakorlással lehet segíteni). Annyit hozzátennék, hogy kb. 4éve fociztam másfél évig az osztálycsapatban.
2012. febr. 22. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szevasz! NB 1-re már semmi esélyed. És főleg úgy, hogy előtte semmilyen egyesületi csapatban nem rúgtad a bőrt...Nem tudom hol laksz. Nagy szerencsével egy NB 2-es, esetleg NB 3-as csapatba odakerülhetsz, ha van benned alázat és tehetség. Azonban az igazi amatőr foci a megye 1-ben és megye 2-ben van. Ott bárki focizhat, akinek van ideje...
2012. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 elég hülyeséget mond ez attól is függ mennyilabdaérzéked van ha kevés akkor téleg nem lehetsz de ha nagyon jó labda érzéked van simán lehetsz nb1 focista pl torghelle sanyi nak sincs sok labdaérzéke és mégis csak nb1es focista
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sose tudni. nézd meg didier drogba 25 évesen kezte.... vagy lehet hogy picit fiatalabban... most holtart? tölled függ. meg egy kicst a szerencsén is
2012. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó tudod mekkore baromságot irtál??? vagyezt honnan vetted??
2012. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez a drogbás srác nem tudom honnan jött, de már másik kérdéshez is beírta hogy nézzék meg ezt a válaszát, de csak hogy ne beszélj mindenhol hülyeséget: lehet, hogy Ashley Youngal kevered akiről én is hallottam hogy csak 18 éves korában kezdett foglalkozni a focival, de itt van Drogbáról írva:

1993-ban Párizs külvárosában, Antony-ben telepedtek le. Amikor Drogba 15 éves volt újraegyesült a családja. 18 éves korában leszerződött Levallois-sal, amit később fel is juttatott saját osztályából a National 2-be, a francia negyedosztályba.

-forrás: [link]

tehát ne írogasd a hülyeségeidet köszi :D

2012. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem van rá esélyed, nézd meg Coulibaly-t, 10 éve(akkor volt 21 éves) még targoncavezető volt illetve francia 7ed osztályban focizott, ami sztem kb a megye1-el lehet egyenlő itt, és 2 éve meg a liverpool ellen játszott...

csak 1 jó ügynök kell hozzá, Coulibaly kb 26-27 évesen került egyáltalán profi sportegyesületbe... bár hiába 30 éves, labdát kezelni még mindig nem tud xD

2012. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!