Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van itt olyan elvetemült...

Van itt olyan elvetemült újpest szurkoló, aki hogyha bekerülne a fradi (csak példa) a bl döntőbe, még akkoris ellene szurkolna?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva?
2012. febr. 27. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mind olyan elvetemült...
2012. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én magyar csapatnak alapból nem szurkolok. Egyszerűen nem érdemlik meg, amilyen játékot játszanak, szánalmas.... Majd ha lesz kitartásuk, nem lesznek ennyire elszálva maguktól, nem csak magyarázkodnak, és mellette megtanulnak játszani, és megtanulják azt az átkozott labdát levenni, lekezelni ,akkor talán én is fogok ebben az életben egy magyar csapatnak is szurkolni, Addig meg hajrá barca és manchester united :D.
2012. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van. Fradista vagyok, és eszembe se jutna az Újpestnek szorítani egy ilyen helyzetbe. De nem értem mi ebbe az elvetemültség? Teljesen természetes, hogy egy normális szurkoló (nem kell huligánnak lenni hozzá) nem fog a nagy rivális csapatnak szurkolni azért, hogy a világ legjobb csapatává váljon.
2012. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük második.Hatalmas nagy fanatikus vagy.
2012. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert miért is vagyok fantasztikus? Azért mert igazam van? Akkor bocs :) De ez az igazság :)
2012. febr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem az analfabéta játékosokat kell szeretni,hanem a klubbot,amiért akárhová,akár a világ végére is elmennél,és akármit megtennél.
2012. febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A klub játékosokból áll. Ha a klubot szeretem, támogatom, az azt jelenti, hogy a magyar focistákat támogatom. Ez pedig nem igaz :). Inkább szurkolok a magyar úszóknak :). Nem fogom égetni itt magamat azzal, hogy vmelyik magyar csapat mellett kiállok :D.
2012. febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos még fiatal vagy.
2012. febr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az.
2012. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
62%
DÓZSÁÁÁÁÁZS GEEECIIIIIK SÁLÁLÁLÁ
2012. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!