Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadás! Szerintetek jöhetnek?

Fogadás! Szerintetek jöhetnek?

Figyelt kérdés

AZ Alkmaar - Heracles 1

Rangers - Hearts 1

Aberdeen - Celtic 2

PSG - Ajaccio 1

St. Etienne - Evian TGFC 1

Dortmund - Mainz 1

Lille - Auxerre 1


ezek közül amiktől félek az az Alkmaar, már nem egy szelvényemet elvitte de a statisztikák alapján be kéne jöjjön, a Celtic is már valószínű hogy bajnok, mivel a Rangerstől pontokat vontak le így nem lennének szívbajosak ha csak X-et játszanak vagy akár kikapnak, és ott van még a Mainz is aki bármikor tud meglepetéseket okozni, bár a Dortmund ha nem szeretne nagyon közel kerülni ahhoz, hogy elveszítse a bajnoki címet akkor hoznia kéne, meg ha ezt nyeri a Münchennek a héten a Leverkusennel kell összecsapnia ami nem kis munka, és így meg tudna lógni 7 ponttal a Dortmund, a Lille se a legjobb mutatóval rendelkezik az Auxerre ellen, de azért otthon idén meg kéne verje őket. 1-2 meccset akár ki is vehetek, és ha ti is úgy látjátok a dolgot valószínű ki is veszem, és keresek valamit a helyére.


Aztán teszek egy másik szelvényt is, kombináltba, szerintetek?

Liverpool - Arsenal 1

Tottenham - Manchester United 1

Birmingham - Chelsea 1

APOEL - Lyon 1


A Liverpool szerintem most nagy lökést kap a Ligakupától, és az FA kupában nincs olyan nehéz dolga, a Stoket már megverte idén, ráadásul most otthon játszanak ellenük így arra nem hiszem, hogy annyira stresszelnének, így most az Arsenal pont jókor jön hozzájuk, mert ha a 4. helyet tényleg célba vették, akkor ez egy ideális helyzet a megközelítésére, nem olyan sok az a 7 pont ami elválasztja őket tőle ennyi fordulóval a vége előtt. A Tottenham múltkor csúnyán kikapott az Arsenaltól, ez nekik is pont egy jó alkalom a MU ellen, hogy javítsanak ráadásul hazai közönség előtt vannak ők is, ami nagy előny főleg ilyenkor, bár már az 1-2. helyre nincs sok esélye a Tottenhamnek, de nyilván fontos győzelem lenne nekik. Akkor aztán itt a Birmingham, a "kisebb" klubok nagyon fel tudják magukat szívni, ráadásul ha Londonban ilyen jó eredményt értek el a Chelsea ellen, akkor otthon szerintem esélyes hogy megverik a Chelseat, főleg hogy az FA-kupáról van szó, ami fontos minden angol klubnak. Ugyanígy gondolom az APOEL-t is, lehet hogy nyomták őket a franciák de mégis kihúzták 1 kapott góllal, az is egy megpattanó lövésből volt, így lehet még azt is védhette volna a kapus, ez egy nagy dolog a klub életében, hogy idáig eljutottak már a BL-ben, de miért ne próbálnák meg a továbbjutást is, nekik nincs veszteni valójuk.

Szóval ez az én véleményem, ti mit gondoltok róluk?



2012. márc. 1. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejöhet akár, de nagy pénzt ne tegyél rá, Liverpool - Arsenal illetve AZ Alkmaar - Heracles meccs különösen necces szerintem. Illetve a francia csapatokkal is sokszor megjártam már. De hátha bejön, hajrá.
2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a második szelvényemet 3/4-ben rakom, ott igazából mindegyik rizikós :) tuti lesz ami x lesz vagy 2es :D de nem baj, bátraké a szerencse :P az elsőn pedig valamiket ki fogok szedni, és lehet hogy az alkmaar lesz, azt írtam is hogy félek tőlük, a celticet is ki fogom venni szerintem és keresek valami mást vagy meglátom úgy mekkora szorzót kapok.
2012. márc. 1. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!