nem véletlen nincsenek a bl-ben 2 éve (és jövőre se lesznek)

2012. márc. 3. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:

am barátoktól?

elfogultak. sztem közel azonos. a poll (bár büntetőkkel) de kupát nyert. Arsenal: jobb helen van a bajnokságban

2012. márc. 3. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

csak nézd meg a tegnapi meccset, az első félidőben nem sok köze volt a játékhoz az Arsenalnak, a második félidőben már kicsit észhez kaptak, de azt hiszem 3 vagy 4 kapura lövésük volt összesen, amiből lett 2góljuk, mellé a Liverpool szerzett 2kapufát, kihagyott büntető, luft az 5ösön belül, Szczesny bravúrok sorozata, egyszóval lejátszotta a Liverpool őket, de az hogy ki hol áll a tabellán, főleg idén már van olyan 5-6 csapat legalább aki hajt a 4. helyér. Örülnék ha végre megint BL szereplők lennének, de sokszor meg úgy érzem megérdemlik, hogy szenvednek, hazai pályán a "kiscsapatokkal" rendre döntetlent játszanak, rangadókra néha tudnak csak felkészülni úgy ahogy illene (lásd ma), a MU elleni rangadón meg igazából mindig Webb fúj aki meg nyalja a rohadt tehenészek seggét, így oda kisebb isteni csoda is kell, hogy verhetőek legyenek.

De a lényeg: hiába nézed a tabellán elfoglalt helyet, télen még a Newcastle volt a 3. ami igaz hogy mindig jó csapat volt, de azért talán a Liverpool jobb tőlük... A legnagyobb gond ott van a Liverpoollal, hogy nem tudnak gólt szerezni, ennek köszönhetően állnak ott, ahol...

16/F

2012. márc. 4. 02:20
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

igazi lúzer banda a pool.

gyenge kp, még gyengébb csatárok, a többi meg szót sem érdemel.

nem véletlen mennek egyre lejjebb évről évre.

csicska banda ráadásul tegnap is nekik fújt a bíró és még így sem tudtak nyerni :D

2012. márc. 4. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Arsenal jobb csapat. Tegnap is csak egy öngólt tudott összeszedni a Pool, de gólt nem tudtak szerezni 1ik helyzetükből sem.

A kapuralövéses csávónak üzenem, hogy 12-10 a lövések száma és 4-7 a kapuratartó lövések.