Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcelona vs. Real Madrid....

Barcelona vs. Real Madrid. Melyik csapat a jobb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:40
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
20%
Real a legjobb! Nem kell itt gondolkodni, csak szem kell hozzá! HALA MADRID
2015. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És a szemek azt látják, hogy a Barca triplázni fog, a Real meg kb semmit se nyer :D
2015. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 HNoncsi válasza:
Hala Madrid
2016. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Én Madridista vagyok. Régen nagyon szerettem a Barcát, de kb egy fél éve valahogy áttértem a Reálra, jobban tetszik a játékuk, tetszik az összhang, ami közöttük van, ráadásul a kedvenceim is ott vannak. Ronaldo, Bale, Benzema, Navas, Modric, Pepe...

A Barca mostanában egyre gyengébb, nem nézek már tőlük annyi meccset, de a Liverpool vs Barcelona 4:0-ról tudok, ahol ráadásul Mascherano egy öngólt is lött. Jó, lehet, hogy rossz napjuk volt, de egyértelműen látszik, hogy a csapat gyengébb, mint máskor. Az ottani játékosokat is szeretem (Messi, Neymar<3, Iniesta,Piqué), de a játékuk annyira nem tetszik. Volt Messinek a tavaly egy sérülése, azóta nem is játszik annyira jól, de Ronaldonak is volt most egy sérülése, ő pedig jobb, mint valaha.

A Madrid játékában azt szeretem, hogy bármikor lőhetnek egy gólt, a legváratlanabb helyzetekben is, a nehezebb pillanatokban is, ellenben a Barcelona lassú és szörnyen pontos játékát, (ami nem lenne baj,HA) ami miatt kevesebb gólt rignak, mert annyira tökéletesen akarnak egy támadást "levezetni". Ezzel csak annyi a bajom, hogy rengeteg gólt lőhetnének, és tudom,hogy ezt a játékot szokták meg, és látványosan szeretnék csinálni, amit csinálnak (és lehet, hogy ez az ami különleges a Barcában) de akkor is...

Egy Madridista voltam, aki mindenért rajong, ami focival kapcsolatos

L

2016. szept. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
a BARCA!
2019. nov. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!