Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy vesém van, és régóta...

Josefinho kérdése:

Egy vesém van, és régóta focizok hobbi szinten, most elszeretnék menni focicsapatba (kis harmad osztály) focizni, van lehetőségem rá?

Figyelt kérdés
Régóta kiskoromban kivették az egyik vesémet. De semmi probléma a másikkal, folyamatosan minden évben, akár többször is ellenőriztetem, ultrahang, stb. és minden oké vele. Régóta sportolok, kiskorom óta, elég sok versenyen voltam, stb...nem volt semmi gond. Egy jó ideje abbahagytam, és csak hobbi szinten focizgatok haverokkal. Egyetemista vagyok és egy megyei 3. osztályú csapatba szeretnék menni (jó társaság, stb)...sportorvosit megkapnám szerintetek? Én úgy gondolom, vagyis úgy tudom, hogy nincs tiltva csak nem ajánlott, de ezzel az erővel az utcán is ugyanúgy megüthetnek stb, hogy kész...szóval ma már tök mindegy.. illetve egy ilyen osztályban nem a durvaság a lényeg. Középpályás vagyok. Szerintetek?
2012. márc. 11. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
saját felelősségre megadják.
2012. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, nagyjából én is erre gondoltam...
2012. márc. 11. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Megadják,de Megye 3-ban úgy szét fognak rúgni,mintha boxzsák lennél.Engem megye 2-ben ölnek megfelé...
2012. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!