Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Erre mit tudnátok mondani?...

Erre mit tudnátok mondani? Valami vélemény nyilvánítás?

Figyelt kérdés
Azon lepődöm meg,hogy mi van az Interrel? Nem elég,hogy a bajnokságban nem megy nekik és még a bajnoki cím is rég elúszott amit vagy a Milan vagy a Juventus fog megszerezni,de még a Bajnokok ligájából is kiverte a Marseille...az meg,hogy a 2 Manchester az Európa Ligában van az a saját hibájuk....az Arsenal kiesésével már csak a Chelsea maradt hírmondó angol csapatnak,a kis ciprusi csapat az Apoel Nicosia meg számomra meglepetés,hogy egy ilyen nagy múltú csapatot mint a francia Lyont,hogy kivert ez meredek.... a Bayern Münchenen meg akkor lepődtem volna meg,hogy ha a Basel veri meg ilyen mértékben,a Barcelonát már nem is merem említeni...hol is van a Leverkusen?... Nem szeretem a Realt,de szép eredmény tőlük,hogy kiverték a CSZKA-T,a Benfica meg csoda,hogy felül tudott kerekedni a Zeniten.
2012. márc. 15. 13:49
 1/1 anonim válasza:

Az szégyen, szerintem, hogy mind a kettő Manchester kiesett a csoport válogatásnál, meg meglepő, hogy a Napoli, hogy feltörte magát és, ha legyőzte volna a Chealsit akkor a kedven csapatom lett volna. A Barcát tarcsák a legjobb clubnak, pedig mégis a RealMadrid vezeti a ligát. És már előre tudom a BL döntőt. Barca-Real.

Mivel a Chealsi most nyerni fog, mégsem valami sztár a Benfica, a Barca meg a Milánt biztos de kérdéses, mert a Milán váratlan meglepetéseket okozhat. A Marseille pedig legyőzi a Bayernt! Real 100%, hogy legyőzi az Apoel-t. Olyan 7-0 végeredményt saccolok, Ronaldo mester háromasával.

2012. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!