Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi ez a sérülés, miért nem...

Mi ez a sérülés, miért nem jövök rendbe?

Figyelt kérdés
Kb másfél évvel ezelőtt kezdődött ez a történet. Sprintelés közbe belehasított a jobb combomba de nagyon durván, lépni alig tudtam. Utána mikor már nem nagyon éreztem semmit, újra megpróbáltam, de egyből előjött megint, olyat éreztem, mintha végigszakadt volna valami a combomban. Ezek után voltam sebészeten (semmi okosat nem mondtak), sportkórházba azt mondták, hogy valószínűleg izomrostok elszakadhattak részlegesen, magánklinikán csak lehúztak jó sok pénzzel. Voltam ultrahangon is, ott semmit nem láttak. Ezután egy 2 hétre elkezdtem edzésre járogatni majd meccseken is játszottam, nem volt semmi gond. Majd a 3-4. meccsen ugyanúgy megsérültem, és azóta nem megy a dolog. Alapból nem érzek fájdalmat, csak néha egy-egy mozdulatnál kisebbet. Voltam egy edzésen is, de nagyon nem ment a dolog. Az edzőm azt tanácsolta, hogy kezdjek el masszőrhöz járni, ő majd rendbehozza. 3-szor voltam eddig, mondta, hogy elég sok helyen görcsbe vannak az izmok, viszont azon a helyen, ahol mindig is éreztem a fájdalmat (jobb comb hátul), mondta, hogy valamit érez, mintha ilyen kisebb dudor lenne (mellesleg ezt én is éreztem már korábban is). Azt mondta, hogy szerinte ez nem görcs, viszont az izomrost szakadást is érthetetlennek találja, hiszen annak már rég rendbe kellett volna jönnie. Valaki adjon valami jó tanácsot, mert nagyon elegem van, és nagyon játszanék már :(
2012. márc. 15. 14:27
 1/1 anonim válasza:
A Comb hajlítoddal van a probléma ugyan ez a bajom van nekem is csak nem ennyire durva. Viszont nem tudom mit csinálj.
2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!