Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teremfocira/"betonfocira"...

Teremfocira/"betonfocira" (suliudvarban) milyen focicipőt ajánlotok? Adidas vagy Nike? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nikesuperfly, vagy Nike Tiempo. Ezek a bestek!
2012. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Minden féle képpen Nike! Adidas futáshoz,röpihez és kosárhoz ajánlott inkább+ egyszerű sétákra. :)
2012. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ábry Tamás válasza:

ez nem márka kérdése, az adidas kényelmesebb és tovább tart viszont a nike szebb...ha betonra lesz akkor turf cipőt vegyél igaz,hogy az salakra van de a teremcipő nagyon tud csúszni betonon meg gyorsan kopik...ha terembe akarod akkor ezt a kettőt ajánlom: [link]


[link]


ha betonra akkor pedig ezt:

[link]


[link]

2012. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kössz szépen.csak az a baj h mind a 2 helyt szoktunk focizni,néha a suliudvarban,néha pedig a suli tornatermében.

Akkor inkább a turf cipőt vegyem?az gondolom nem kopik egyiken sem.

2012. márc. 22. 12:18
 5/9 A kérdező kommentje:
A többinek is kössz,de valahogy az Adidas szinpatikusabb...
2012. márc. 22. 12:18
 6/9 A kérdező kommentje:

Neked melyek tetszenek a legjobban ezek közül?Szerbiai oldal,mivel Szerbiai vagyok,pontosabban Vajdasági :)

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

2012. márc. 22. 12:28
 7/9 anonim válasza:

Én leginkább a Joma cipőket ajánlom terembe, kifejezetten terembe való és nagyon szép,stabil, kényelmes és nem utolsó sorban olcsóbb mint a nike és az adidas (személy szerint fekete-neonzöld jomát használtam és kifogástalan)

van videómegosztó oldalon hogy a cipő melyik része mibe segít pl. az elején lévő bőr h rúgás közbe ne csússzon el a labda csak az a baj hogy angolul... ha mindenképp nike vagy adidas akkor adidas,ha a nike-ot nem csak terembe hordod elég hamar vége lesz


[link]

tekergess van itt rikító, egyszerű, fekete,fehér... :)

2012. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bindi10 válasza:
Nekem a Nike Tiempo jött be sulifocihoz(beton)
2012. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ábry Tamás válasza:
az 5. tartana a legtovább és nem mellesleg még kényelmes is(van egy predatorom ami régebbi de igazából csak a külseje változott az újnak)
2012. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!