Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire vagytok képben a női...

Mennyire vagytok képben a női labdarúgással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl. tudtok-e női klubokat, játékosokat mondani, vagy hogy ki nyert utoljára vb-t, ki lett idén a magyar bajnok stb.

Érdekelne, hogy ti mit tudtok illetve, hogy érdekelnek-e titeket a női foci hírek?


2009. jún. 11. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
én semmit se tudok.komolyan...:(
2009. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A női focival nem nagyon foglalkozik a sajtó, ezért nem sokan ismerik. Én tudom hogy a legtöbb PL-es csapatnak (Chelsea, Arsenal, stb.) van női csapata, de ott sem közvetítik a meccseiket csak híreznek róluk. Egyébként itt lehet olvasi elvileg a haza témákról: [link] :)
2009. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit tudok,hogy az Amerikaiak meg a Németek nagyon pengék női fociban.
2009. jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én női csapatban játszok. Elég kevesen ismernek minket sajnos. De a legjobb külföldi válogatottak az Amerikaiak, a Brazilok (milyen meglepő:) ) a Dánok, Németek, Olaszok és a Spanyolok. Az egyik legjobb játékos a Brazil Maria illetve egy német hölgy (sajnos a nevét nem tudom,de többször lett az év játékosa.) A Magyar Válogatott is szép eredményeket hoz, bár ahogy, a fiúk így ők is kicsit hátul szerepelnek a ranglistán. A Magyar Bajnokságban főként az Újpest és a Victoria SC ami nagyon erős. De vannak Régiós Csapatok is. Mi is Fehér Megyei Régióba tartozunk. Elég sok magyar női focicsapat van. Véleményem szerint, több az amatőr csapat viszont ott elég sok jó játékos is van, mint például nálunk a CSK-nk és a kapusunk.. Büszkék vagyunk rájuk mivel a Megyei Válogatottban is szerepeltek :))) Szóval HAJRÁ NŐI LABDARÚGÁS
2010. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!