Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcelona drukkerek ti mit...

Barcelona drukkerek ti mit gondolnátok erről? 3 játékos igazolása: Maicon (inter) Hart (City) és Neymar (Santos) örülnétek ennek a 3 játékosnak a csapatban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hart nagyon jó kapus, de jelenleg nem kell ide. Meg amúgy se tudnánk kivásárolni a sejktől.

Neymar... szerintem felesleges.

Maicon jó játékos, de inkább fiatalabb kellene nem olyan akiben max 3 év van még.

2012. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maicon egy rakás madárfos

Hartot nem tudná megszerezni a city

Neymar irreálisan drága de a világ egyik legnagyobb tehetsége, ráadásul a barcának annyi pénze van szóval leigazolhatnák

2012. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért írtam ki ezt mert olvastam hogy a PSG tulaja a szezon végén vinné Xavi-t és ha így lesz akkor pótolni kell egy jó játékossal
2012. márc. 16. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Xavinak esze ágában sincs a PSG-hez menni, Neymart nem fogjuk megvenni, mert Guardiola nem szeretné.

2 emberre van esély hogy leigazoljuk: Thiago Silva (Milan) és/vagy Jordi Alba (Valencia)

2012. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél órát röhögtem a kommenteden.:)))))) Xavi a büdös életben nem menne el a Barcelonából. A 3 játékos pedig teljesen felesleges. Fiatal védők kellenének, a középpálya szarásig van, elől is meg lehet oldani a fiatalokkal is (de azért ha mindenki egészséges, ott is vannak elegen)

De engem az sem zavarna, ha senkit nem igazolnának a nyáron.

2012. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hartot nem tudná megszerezni a city"

Nem hát mivel a City játékosa :D

2012. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

azért írtam ki ezt mert olvastam hogy a PSG tulaja a szezon végén vinné Xavi-t és ha így lesz akkor pótolni kell egy jó játékossal"


Látszik mennyi eszed van, mennyit értesz a focihoz és mekkora divatdrukker vagy. Elmenne Xavi és odarakod Hart-ot a középpályára? Vagy Neymart vagy a jobb bekk Maicont? Istenem...

2013. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!