Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok DEBRECENBEN olyan...

..petimessi.. kérdése:

Tudtok DEBRECENBEN olyan helyet, ahol biztosan 18 év alatt lehet tippmixet tenni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne egy külvárosi eldugott kis lottózót mondjatok.

Ezzel nem azt mondom, hogy feltétlenül belvárosban kell legyen ( ha van akkor az nagyon jó), mert ott azért nem valószínű, hogy tudok meccseket tenni. De debrecen táblán belül legyen. Utca Címet,házszámot írjatok :D



2012. márc. 20. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Borbíró téri fogadóiroda. Ott szoktam látni középiskolásokat is.
2012. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eddig bárhol tudtam Bp-n feladni, még 16 évesen is. Szerintem Debrecenben se szigorúbb a dolog. Amúgy meg nem túl korrekt ide kiírni a szabálysértő bolt nevét.
2012. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt lakok a borbíró téri fogadó melletti házban :) Amúgy a Tóth Árpád Gimnáziummal szemben, ez tuti, minden TÁG-os és Gulyás kolis oda jár.
2012. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem majdnem mindenhol lehet, csak vigyázz, hogy ne olyanba menj, amit maga a Szerencsejáték ZRT. üzemeltet, mert azok kérik mindig a személyit
2012. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!