Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kikezdett sarokra mit tudtok...

Kikezdett sarokra mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Általában én szoktam segíteni a focizóknak, de most sajna én kérek egy kis helpet. Van egy vapor 4-es nike csukám, mert a superfly III-mom ragasztatni van. Gondoltam, hogy a régi idős csukámat felveszem. Felvettem egy meccsre és egy 2 cm hosszú, nyomban szarrá törte a sarkam. Hete nem bírok edzeni vele. Szerintetek mit csináljak vele, mert felveszek egy teremcipőt az kb besza-behu. :D

2012. márc. 28. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a lovaglócsizmám szedte így szét előszörre a sarkam. Akkor az bevált, hogy leragasztottam sebtapasszal (méretre vághatóval), arra raktam mull-lapot és azt Leukoplasttal rögzítettem. Így védve is volt, meg "kipárnázva" is.
2012. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!