Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti orulnetek neki, ha a...

Ti orulnetek neki, ha a Digisport tobb Premier League-et kozvetitene es kevesebb Olasz focit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretem az angol focit, de így is eleget közvetít. Főleg mikor egyszerre megy a Digi-n, és a Digi Plus-on. Azokat amiket én szeretnék nézni, mindig adják, a kisebb csapatokra meg nem igazán vagyok kíváncsi.

Olasz focit nagyon ritkán nézek,de néha nem árt ha van az is.

2012. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel olasz foci rajongó vagyok természetesen nem örülnék neki. Mondjuk azokat a meccseket amelyikre én kíváncsi vagyok a digi általában leadja, függetlenül attól, hogy olasz vagy angol :)
2012. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért kéne több angol foci mint olasz?
2012. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a sport tv-nek kéne angol meccseket adnia. Sajnos sok az olyan ember(köztük énis) akinek nincs digije.
2012. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ViktorSz válasza:
Én is annak örülnék,ha egyiket sem közvetítené,hanem leadná mindkettőt a sportTV-nek.Akkor legalább magyarul nézhetném.Egyébként aki elviseli,hogy románul,oroszul,angolul nézze a meccseket,annak ajánlom a sopcast lejátszót,ezen sok HD-s stream-et lehet találni,ráadásul akadásmentes.Ettől jobbat eddig nem találtam.
2012. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha rajtam múlna akkor egy Magyar TV csatornát nyitnék amin a PL meccseket adnám és nem csak az élőt hanem ha csak egy élőt tudunk adni akkor a többit aznapi meccs "lenyomatnám" felvételről
2012. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!