Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék Athletic Bilbao...

Hol tudnék Athletic Bilbao mezt venni?

Figyelt kérdés

Sem netes áruházakban, sem szakboltokban nem találtam ilyen futball mezt. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan juthatnék hozzá, persze azt leszámítva, hogy kimegyek Bilbao-ba és megveszem ott?

Minél egyszerűbb és minél olcsóbb megoldások érdekelnek, azaz Magyarországon szeretném megvenni ha lehet valahol.


2009. jún. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Márkaboltokban szoktak lenni focimezek (nike, adidas...) de ahogy néztem a Bilbao mezét én nem találtam márkajelzést rajta.
2009. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a [link] , tesz-vesz meg ilyesmiken.
2009. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vaterát, tesz-veszt rendszeresen nézem, de eddig nem találkoztem egy Bilbao cuccal sem, nemhogy mezzel. Őszintén szólva kicsi az esélye, hogy feltegyen valaki ilyent.
2009. jún. 17. 09:11
 4/6 anonim válasza:

[link]


meg lehet rendelni netről :)

2009. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia ,A csapat honlapján lehet rendelni.Olcsóbb,min t ha itthon a lions sportba vennéd meg.Írigyellek,nekem is kedvenc csapatom .

[link]

2010. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

DRSTN-nél vannak

SAN JOSÉ,ADURIZ 5000 Ft

TÖBBI 3000FT

ETXEITA,BAlenziaga 12000Fr

2016. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!