Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudom eldönteni?

Nem tudom eldönteni?

Figyelt kérdés
Kosáredzésen mindig az van, hogy ha megkapom vagy megszerzem a labdát, akkor rögtön elkezdek vele felfutni ahogyan csak bírok. De nem tudom eldönteni, hogy ez most jó-e vagy sem.
2012. ápr. 2. 21:36
 1/3 anonim válasza:
ha ezt tartod a legjobbnak akkor igen, de ha például van egy csapattársad akinek sokkal nagyobb esélye van kosarat dobni akkor passzold neki
2012. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok egy nagy kosárlabda szakértő, de például ha szoros a meccs vagy kikapásra álltok és felvagytok tüzelve akkor jó (pláne, hogyha gyors vagy). De (bár gondolom ezt te is tudod) ha nyerésre álltok akkor nem kell sietni sehova.
2012. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még akkor is szoktam magamat hajtani, ha nyerésre állunk, mert soha sem lehet tudni, hogy milyen gyorsan tudja az ellenfél döntetlenre vagy győzelemre hozni a meccset.
2012. ápr. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!