Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milanosok, mit gondoltok Ibráról?

Milanosok, mit gondoltok Ibráról?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy kipróbálta már a Juvét, az Intert és a Milant, ez milyen klubhűség. Szerettem, mikor Interes volt, de ez már sok.
2012. ápr. 3. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Milanos vagyok. Nekem már a Juvébe se volt szimpatikus, az Interbe meg egyenesen utáltam. Barcába már valahogy közömbös volt, először nem örültem a hírnek, hogy a Milan a következő állomása, de most már nagyon örülök. Az eddig utált arcmimikája, mozdulatai, mutogatásai, és legfőképpen nyilatkozatai mára már számomra nagyon szórakoztatóak:) Az, hogy milyen csapatokat járt meg egy dolog, nem érdekel. Nem azért utáltam korábban mert a riválisoknál volt. Ronaldo is megjárta a Barcelonát, a Realt, az Intert, és a Milant is, és minden helyen Istenként tisztelték, sőt még azoknál a csapatoknál is ahol nem járt...
2012. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!