Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is a kézilabdázó...

Szerintetek is a kézilabdázó Nagy Laci egy szemét ember?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy kijelentette hogy ő nem lesz spanyol válogatott, és most úgy néz ki hogy valószínüleg mégis csak lesz (hisz mi másért kellene neki a spanyol állampolgárság?) és a kézilabdaszövetségünket meg éveken át hülyítette, hogy majd ha ez meg az meglesz akkor (talán) lesz válogatott, és elszomorító hogy a szövetség majdnem szó szerint kinyalta a s*ggét, és mégse jön a válogatottba....

meg olyan kis dolgokon háborodott fel hogy a szövetség neki csak napi 10 eurót fizet, meg még neki kellett fizetnie az internetért.... hát könyörgöm, ne mondja már hogy több mint 10 év alatt a barcánál nem keresett elég pénzt ahhoz, hogy eltartsa magát belőle 1 vagy másfél hónapig....


2012. ápr. 4. 17:59
 1/7 anonim válasza:
Ő élete, ő döntése, de szememben ő már nem magyar.
2012. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%

Irígyled mi ? Mert te nem tudtál kinnt karriert csinálni !


Minden normális ember elhúz innen, ezt el kell fogadni.

2012. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azzal nincs baj, hogy a Barcában játszik, tegye, de legalább a Magyar válogatottságot fogadná el.
2012. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

meg milyen dolog az már, hogy a kézilabdában 3 év után játszhat bármelyik másik válogatottban, így lényegében a válogatottak között is egy nagy "átigazolási piac" van....

Én nem engedném, hogy valaki más válogatottban játszon, ha már az 1ikben pályára lépett, ez kb. olyan mintha fociban C.Ronaldo egyszer csak fogná magát és átmenne a spanyol válogatottba játszani....

2012. ápr. 4. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hazaáruló senki. Ne mondja nekem senki hogy a pénz ennyire számít. Ha én élsportoló lennék életem legbüszkébb eseménye lenne ha a magyar nemzeti válogatottba szerepelhetnék, nem érdekelne ha 1millióért, 100ezerért vagy 1 Ft-ért. Ez nem pénz kérdése.
2012. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerintem se szép dolog lemondani saját hazád válogatottságáról azért, hogy egy másikba játszhass.(Én nem tenném meg és szerintem is hazaárulás)

Másfelől spanyol felesége és Spanyolországban él szíve joga felvenni a spanyol állampolgárságot és spanyol válogatottban játszani. Ok menjen ahova akar! De akkor se kéne hülyének nézni a magyar szövetséget, játékostársait, szurkolókat.

2012. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"meg olyan kis dolgokon háborodott fel hogy a szövetség neki csak napi 10 eurót fizet, meg még neki kellett fizetnie az internetért"


Igaza van, ott kifizetik azt is.

2012. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!