Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nike Mercurial Vapor Superfly...

Nike Mercurial Vapor Superfly III vagy Adidas f50 AdiZero ajánlatok meik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem most Vapor VII van (volt/imperial/purple). Nagyjából ugyanaz.

Figyelj rá, hogy nagyon pontosan illeszkedjen a lábadra külömben kényelmetlen lesz. Én eddig midnig fél számmal nagyobb cipőket vettem, így tettem most is és hát rossz döntés volt.

Az én cipőm színe világos, szóval a sérülések nagyon meglátszanak rajta (de csak közelről).

Az anyaga nagyon strapabíró, ha épp tisztítom, akármilyen erősen nyomom rá a szivacsot vagy kefét nem esik baja a cipőnek.

Viszont, ha meccsen, edzésen összerúgsz valakivel és felsérti a cipőnek az anyagát, akkor nagyon nagy nehézségek árán lehet csak kiszedni azt belőle.

Kényelmes, jó cipő, de tényleg csak nagyon jó minőségű pályákra ajánlott és műfűre egyáltalán nem.

A másik cipőről nem tudok nyilatkozni, de az én vételem legközelebb egy predator lesz.

Üdv

2012. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BasketBoy válasza:
Attól függ, hogy focizol, vagy kosarazol. De szerintem a legjobb az Adidas Adizero Rose, de az nem olcsó...
2012. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 éve eredeti Superflyket hordok, nagoyn jók. Tökéletesek!
2012. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!