Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mondana valaki egy sport...

Mondana valaki egy sport mezboltot ahol olcsón meglehet venni kisebb csapatok mezeit?

Figyelt kérdés
nem akarom, hogy eredeti legyen mert Azok ilyen 20.000nél kezdődnek.
2012. ápr. 5. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Háda használtruhában én már találtam eredeti Rangers, Sunderland és Tottenham cuccokat. Tottenhamből ráadásul valami pamutpólót, totáljó minőségben. Viszont kb csak brit csapatok vannak sajna.
2012. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 /Anita_'94/ ***** válasza:
Én is a Háda boltokat ajánlanám. Láttam már ott Celtic (persze, hogy nem az én méretemben), Manchester, Liverpool, Chelsea, Rangers (fel nem venném!!!), Newcastle, angol, ír, skót válogatott mezeket is, ráadásul eredetiek és 1300 ft körül kezdődnek. A teszveszen is szoktak lenni. Milyet keresel?
2012. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen én is csatlakozom... HÁDA! Tegnap voltam a Thököly útiba vettem 1 angol válogatott mezt a fehéret 1 Man. cityset és sőt lássatok csodát volt 1 olaszos válogatott mez is azt is megvettem :) ezért a 3 pólóért összesen fizettem 1200 at kb :)
2012. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!