Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 1-2 hónapa fájnak a térdeim...

1-2 hónapa fájnak a térdeim és térdszorítót veszek fel minden edzésre. Ez használ is de azt mondta a kosaras társam hogy ne hordjam mert tönkre teszi a térdszalagokat. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 09:32
 1/3 amélia válasza:
100%

Van benne igazság, mert pont most néztem jutyubon webdokis videót, és ott mondta a dokinő, hogy az se jó, ha leszorítjuk az inszalagokat, vagy miket, mert akkor nem tudnak mozogni rendesen.

Nekem is fáj a bal térdem, kb 2-3 hónapja, hordok térdszorítót spinningre, futáshoz, de nem mindig, csak ha úgy érzem szükséges.

Szerintem érdemes lenne majd inkább elmenned ezzel dokihoz, vagy gyógyszertárba kérni rá valami készítményt:)

2012. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha tönkre nem is teszi,de csökkenti az ízületi munkát,vagyis tovább gyengül,még nagyobb különbséget létrehozva.

ha nincs konkrét elváltozásod,akkor csak az ízület gyenge,amit saját súlyos edzéssel rendbe lehetne rakni.

2012. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) megy a zöld pacsi
2012. ápr. 10. 13:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!