Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van esély arra hogy Barcelona...

Van esély arra hogy Barcelona nyerje meg a Spanyol bajnokságot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 17:05
 1/7 anonim válasza:
Van bizony! Szerintem az ElClassicot a Barca nyeri, és még egy döntetlen úgyis befog csúszni a Realnak, de ehhez még az is kell h a Barca megnyerje az összes meccsét.
2012. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy esélyük van sajnos.
2012. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esély mindig van de szerintem nem fogja a bl meg a spanyol kupa meglesz azt cső :D
2012. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van esély de most szerintem a Real nyeri, és az el classicot is hozzák majd.
2012. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esély van, de azért nem iszom előre a medve bőrére. Ha a classicot meg is nyeri a Barcelona (amire nagy esélyt látok), akkor is még 1 pont a Real előnye, és azért a Barcelonának is húzós lesz az összes meccset behúzni. Azért én még reménykedek, úgyhogy este hajrá ATMA! :)
2012. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sacsa ***** válasza:
Természetesen megvan az esélyük,de én azért bízom a Realban.
2012. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én barca drukker vagyok,de szerintem nem nagyon van esélye a barcának,mert a real nagyon jól össze van rakva
2012. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!