Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek hogy tudjak ballal...

Mit tegyek hogy tudjak ballal lőni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat/edzéseket csináljak?Egyszerűen még el sem tudom lendíteni a lábam :/
2012. ápr. 13. 16:01
 1/3 Baranyai Péter válasza:

Itt gondolom most fociról beszélünk. Nos, hát a gyengébbik lábbal senki sem tud tökéletesen rúgni. Azonban a focihoz kell némi tehetség. (Nem téged szeretnélek ezzel megbántani, csak sajnos ez így van.) Ezzel kell születni. Amennyiben te a gyengébbik lábad, jelen esetben a bal lábadat még el sem tudod lendíteni, akkor ott valami gond van. De én nem szeretnék véleményt nyilvánítani rólad, mert nem tudom hogyan játszol. Gyakorolj sokat a bal lábadra. Edzéseken mindig szoktak passzolni váltott lábbal. Passzolgass mondjuk sokat a bal lábaddal, lőj kapura a bal lábaddal, ilyenek.

Én is focizok, de én bal lábas vagyok. :D Tudok jobb lábbal is rúgni, de ballal értelemszerűen jobban. :)

Egyszóval gyakorolj sokat, mert a mondás is így tartja: "Gyakorlat teszi a mestert". :-)

2012. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jún. 29. 20:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és azóta már a lendítés megy,igaz nem tökéletes lövések,de már ívelni tudok ballal :)
2012. jún. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!