Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2011-2012-szezonba ki az a 10...

2011-2012-szezonba ki az a 10 foci csapat aki a legjobb formában van? Szerintem 1. Real Madrid 2. Bayern München 3. Juventus (JUVE Drukker vagyok) 4. Manchester United 5. Barcelona 6. Man. City 7. Milán 8. Debrecen 9. Athlecit Bilbao 10. Arzenál

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez elég hülye kérdés 1 egész szezonba nem lehet formába lenni.. eddig a Barcának ment most a levanta ellen nem... a Madrid meg mostanába csak szenvedett 2x xelt is. Bayern utolsó 2 meccse meg vereség és döntetlen. Viszont szerintem a legjobb csapatok a 1.Barca 2.Real 3.Bayern 4.Mu/City de ez nem forma hanem maga a tudás. a Debrecent meg hülyeség ide sorolni mert 1 Arsenal vagy Milan legszarabb formába is 10-0 nyerné a meccseit.
2012. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Debrecen :D Nem humor kategóriába akartad ezt írni? Amugy igaza van az elsőnek nincs ilyen hogy jo forma egész szezonban... meg pl nem mind1 hogy a juve kivel játszik a gyenge olasz bajnokságba vagy a MU a legerősebb angolba. Érted?
2012. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Játékosoknál lehet ilyet mondani, hogy ki a legjobb formában lévő játékos, de csapat nem.
2012. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha az Athletic Bilbao szerinted olyan jó akkor mond meg mért csak 8.ik a spanyol bajnokságban (véletlenül kiverte a MU-t)

és a Bayern 2.ik nálad akkor a Dortmund hol van.

2012. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 GreenOwl válasza:
"és a Bayern 2.ik nálad akkor a Dortmund hol van." - oh kérlek, Dortmund?? A BL-ben is milyen jól megállta a helyét :O Szerintem simán jó második helyen a Bayern esetleg 3. a Barca meg a Real után.
2012. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5:

azért a bajnokságban oda-vissza sz*opatta a bayernt a dortmund :D

és a nagy bayern lehet idén se nyer semmit, csak úgy mint tavaly :)

2012. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

tanulj meg írni hülyegyerek -.-

Milán ? arzenál ? Athlecit ?

2012. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
oh van még egy kérdésem szerintetek ki a legnagyobb a f&@sz itt sztem atmadrid? hey ember én nem cseszegettelek mi a &@#Đ bajod van szakítótál a pasidal én nem mondtam neked semmit és ki nem szarja le hogy írom am tény hülye kérdés volt de én elfogattam a kommenteteket nem voltam bunkó a válaszaitokra nem is lett volna mert normális válaszaitok voltak de 1.tényleg hülye kérdés volt 2.atmadrid te valami kib&@Đszot nyelvtan tanár vagy vagy mi és mi az hogy hülye gyerek megsértettelek bazeg nem szóval takarodj vissza ahonnan jöttél és ne basztas
2012. máj. 9. 20:12
 9/19 CAMARO SS válasza:

Olyan nincs, hogy legjobb forma, de ha azt kérdezed, hogy kik a 2011-2012 es szezon legjobb csapatai, akkor leírom a hivatalosan "FIFA" által bejelentett legjobb 10-et.

1. Chelsea

2. Bayern München

3. Real Madrid

4. Barcelona

5. Manchester City

6. Marseille

7. Juventus

8. Dortmund

9. Manchester United

10. Milan

2012. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy egész éves formát nem lehet nézni, de leírom azokat, akik a legjobb teljesítményt produkálták a szezonban.

1. Chelsea FC

2. Real Madrid

3. Borussia Dortmund

4. Manchester City

5. Manchester United

6. Juventus

7. Corinthians

8. Arsenal

9. Bayern München

10. Atlético Madrid

2012. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!