Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Barca Chelsea...

Szerintetek a Barca Chelsea meccs mennyi lesz a visszavágón?

Figyelt kérdés
Van esélye a Barcanak ?

2012. ápr. 19. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy van de most már nehezebb egyrészt az 1-0 miatt, másrészt ott még jobban a kapuja elé fog szögeződni a Chelsea. De a Barca is jóval magasabb fokozaton fog pörögni mint tegnap, mert tegnap csak az volt a céljuk hogy minél kevesebb energiával legalább egy 0-0-t összehozzanak, aztán majd a visszavágón meg odacsapnak ahogy tudnak. Ez nem sikerült, ami miatt elég mérges voltam mert a végét sokkal jobban meg lehetett volna nyomni. A szombati el clasicora nem akarták széthajtani magukat, de most elég nehéz lesz mert a Realt is meg a Chelseat is le kell győzni 3 napon belül, és a Chelseat legalább 2 góllal.
2012. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
szerintem otthon már belövik a komoly helyzeteiket és továbbjutnak.
2012. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
3-2
2012. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 16:09 A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.

Nem a játékkal volt a baj tegnap(se) hanem azzal hogy nem lőtték be a nagyobbnál nagyobb helyzeteket. Ha a ziccerek bemennek vagy a kapufáról befelé pattan a labda akkor azért lehetett volna 2-3 legalább közte a Barca javára. És Cech is nagyot játszott.

2012. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem tuti összeszedik magukat. Sanchez sajnos tegnap nem tudott ügyeskedni. :( Remélem a visszavágón jobb lesz.
2012. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 19:03


Igen mert így is sikerült összehozni párat, ezzel a langyos játékkal. De ha nem lenne a sorsdöntő clasico szombaton, teljesen másképp ment volna a Barca tegnap. Most is hasonló volt mint a Milan elleni első meccsen, ha sikerül, sikerül, ha nem, nem, kb ilyen felfogással. Amit megértek mert hét nap alatt chelsea-real-chelsea nem lehet mindegyiken 100-on pörögni. Persze ha berúgták volna akkor más a helyzet, csak ha tudod hogy a csapatod annál sokkal többre képes mint amit mutat, akkor kicsit bosszant az ilyen eredmény. Legalább a végén egy kicsit többet rátehettek volna, akkor meg lehetett volna, így meg most nagyon nehéz lehet a visszavágó

2012. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én másképp látom. Nekem kifejezetten tetszett a játékuk, sőt, mi legalább nem úgy mentünk ki, mint a Real.

A tippem 3-1, otthon az ilyen helyzeteknek simán be kell menni. Kicsit változtatnék a kezdőn és több távoli lövést várok, de a tegnapi 1-0 után sem éreztem azt, hogy kiesnénk. (1 árva kapura lövése volt a Chelsea-nek, 1!)

2012. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Esély mindig van de szerintem a Chelsea nagyon hajtani fog és a végén x lesz így a Chelsea megy tovább a tegnapi 1:0 miatt!Szerintem 1:1 lesz az eredmény és így összesítettben pedig2:1!Én Chelsea szurkoló vagyok de tudom hogy a Barca erős ellenfél!
2012. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze hogy van esélye! Ez még csak az odavágó volt, ráadásul egy gól nem ledolgozhatatlan.. Szerintem ha nem javítanak a helyzetkihasználásukon és beáll megint 9 ember védekezni a Chelseaben akkor lehet h kiesnek, viszont ha kitudják használni a helyzeteiket akkor ott vannak a döntőben.
2012. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!