Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri a foci EB-t? Mit...

Ki nyeri a foci EB-t? Mit tippeltek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 13:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az én tippem Németország, bár nem nekik szurkolok, hogy finoman fogalmazzak:-).

De azt elismerem, hogy jelenleg kb. ők az egyetlen európai válogatott, akik felveszik a versenyt a spanyolokkal.

2012. ápr. 23. 13:54
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még a hollandok is felveszik velük a versenyt. Sőt az is lehet, hogy a franciák most térnek vissza a "csúcsra".

A végső győztes a spanyol-német-holland hármasból lesz valamelyik. Ha már tipp, akkor én is a németeket mondom.

2012. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bár lassan idézőjelbe kell tenni azt a szót, hogy "német válogatott".
2012. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a németek.
2012. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szlogen válasza:

spanyolok

spanyolország 4ever

2012. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Több jó csapat is esélyes lesz.

Azt hiszem egyértelmű, a legesélyesebb Spanyolország. Illetve ott van Hollandia és Németország is. De számomra a két legszimpatikusabb csapat Franciaország és Anglia lesz, mivel mindkettő kifejezetten erős kerettel megy(valószínűleg) és mindkettőnek esélye van az elődöntőre, talán a döntőre és még talán a győzelemre is.


De sajnos Rooneynak választania kell az Olimpia és az EB között, és mondta már többször is, hogy egyszer olimpiai aranyat akar nyerni. Illetve úgy néz ki, megoldott az angolok kapus gondjai is hála Joe Hartnak. Védő problémáik sem lesznek valószínűleg: Rio Ferdinand, John Terry, Ashley Cole, Glen Johnson négyes védősorra számítok, és kispadra ott lenne még Phil Jones és Chris Smalling, akik a felnőtt keretben is bizonyítottak már.

Azt hiszem a középpályával sem lesz gond: Lampard, Gerrard, Parker, Lennon, Downing, Milner, Adam Johnson, Gareth Barry és Ashley Young. Valószínűleg a csatárokkal lesz baj idén: mivel már korábban leírtam Rooney úgy néz ki, nem lesz. Szerintem ezért a kezdőben csak egy csatár lesz, aki vagy Sturridge vagy Darren Bent vagy pedig Danny Welbeck lesz.


FRANCIAORSZÁG:

Kapus gondok nekik sem lesznek. Hugo Lloris kiváló formában van. A hátvédek nekik már neccesebbek de még így sem vészesek: Evra, Debuchy, Mexes, Sakho, Rami, Réveillère és Abidalra gondolok. Bár Abidal kérdéses, hiszen valamennyien tudjuk milyen szörnyű dolog történt vele. Azt hiszem ennek a francia keretnek a középpálya lesz a legnagyobb erőssége: Samir Nasri ha formában van kifejezetten gólveszélyes. Ott van még Cabaye, aki a Newcastle United idei egyik legnagyobb fegyvere, és Yann M'Vila a Rennes védekező középpályás-középső középpályását

aki ugyancsak remek játékos. És még van egy Jéremy Ménez, és egy Frank Ribéry is. A csatársorban pedig Kévin Gameiróra(PSG) és Karim Benzema fogja egymást váltogatni szvsz.


Azt hiszem egyértelmű, remek lesz a 2012es EB!

2012. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írország nyer!!!
2012. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vagy angol, vagy portugál
2012. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olaszok
2012. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én a Konföderácius kupát nézem Ronaldinho miatt

de az EB-ben a Spanyoloknak :)

2012. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!