Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is béna volt...

Szerintetek is béna volt Messi a Chelsea ellen?

Figyelt kérdés

Mert néztem h mit csinál de nem láttam nagyon játszani.

A Chelsea-sek jól fogták


2012. ápr. 26. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy volt rajta a nyomás,megesik!
2012. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy volt rajta a nyomás,és rossz napot fogott ki,de szerintem már elfáradt.az ő vállára akasztottak mindent egész évben.kihagyott egy 11-est,nem a világ vége,vele is megeshet,mint ahogy tegnap Ronaldoval is.
2012. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Haass Norbert ***** válasza:
Állítólag gyomor problémái is voltak már a meccs előtt. Egyébként meg nem mindig lehet a legjobb formát hozni. Főleg akkor, ha már "minden védő" rá figyel. A tizenegyest valószínűleg a győzelmi kényszer miatt hagyta ki, arra egy hidegebb fejű játékost kellett volna odaállítani. Meg ugye egy Petr Cech állt vele szemben. Nem volt könnyű helyzetben.
2012. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt béna...Gyomorproblémái voltak a meccs előtt.Ja és életemben először láttam sírni.És azt hozzáteszem hogy Messi nem azért sírt mint CR(Nem kapott megy egy csomó kamu büntetőt)hanem mert tudta,hogy ő b...ta el.
2012. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg sírt? Akkor amikor a "mez alatt volt a feje"? Nagy volt rajta a nyomás és tényleg volt valami a gyomrával.Megeshet vele is,mint a Reallal és Ronaldoval.
2012. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!