Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mourinho vajon tényleg csak...

Mourinho vajon tényleg csak azért ekkora paraszt, hogy "levegye a terhet a játékosairól"? :D

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen ilyen a személyisége. Tudod, a suliban is biztos volt/van egy bunkó srác, aki mindenkinek beszól, és aki annyira megosztja az embereket, hogy csak szeretni és utálni lehet. Na, Mourinho pont ilyen, csak "nagyban".
2012. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mikor angliába került akkor is pofázott mindenkinek. Ő volt a nagy ász amíg abra tolta alá a 100 milkákat igazolásokra.

Aztán egyből elmenekült mikor rájött, hogy a kövi években szopó ágra került.

2012. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem kell szidni MOU-t. Szerintem egy Isten, a világ legjobbja mindamellett, hogy ilyen a személyisége. Eddig mindenhol nyert, akárhova ment. Azért Portugáliában, Angliában, Olaszországban és most Spanyolországban is bajnokságot nyerni 10 év alatt...

Tényleg igencsak megosztja az embereket, vele szemben nehéz közömbösnek lenni. Amúgy szerintem nem ezzel akarja levenni a terhet a játékosairól...bár igazából nem is értem, hogy hogyan gondolod ezt. Kifejtenéd jobban? :)

2012. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3:

azért a legjobbtól messze van.

2012. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A történelemben talán. Akkor mondj jobbat, ki jobb szerinted jelenleg...
2012. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ferguson
2012. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Azért nem kell szidni MOU-t. Szerintem egy Isten, a világ legjobbja mindamellett, hogy ilyen a személyisége. Eddig mindenhol nyert, akárhova ment. Azért Portugáliában, Angliában, Olaszországban és most Spanyolországban is bajnokságot nyerni 10 év alatt...

Tényleg igencsak megosztja az embereket, vele szemben nehéz közömbösnek lenni. Amúgy szerintem nem ezzel akarja levenni a terhet a játékosairól...bár igazából nem is értem, hogy hogyan gondolod ezt. Kifejtenéd jobban? :)


A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad."


Hát a Mou-pártiak szoktak azzal jönni, hogy Mourinho csak azért ilyen, mert ezzel a játékosairól akarja elterelni a figyelmet. :D

2012. máj. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!