Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyha "jelentkezek" egy...

Hogyha "jelentkezek" egy focicsapathoz akkor azt hogy fogják eldönteni, hogy játszhatok-e ott vagy sem?

Figyelt kérdés

Megnézik hogy játszom meg ezeket a dolgokat vagy hogy van ez? Mert most fogok valamikor jelentkezni egy csapathoz és érdekelne hogy, hogy megy ez? Légyszíves írjon az aki tud valami hasznosat mondani!

Értelmes válaszokat kérek!



2012. máj. 7. 19:21
 1/4 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


Nem voltam még foci csapat válogatón, de nyílván valóan lefogják tesztelni, hogy mit tudsz.

Gondolom részt veszel egy felvételi beszélgetésen, ahol megkérdezik, honnan jöttél, hogy állsz a focihoz, mik a céljaid stb.


Aztán gondolom részt veszel majd egy edzésen. Ahol a legrosszabb esetben letesztelik, hogy mennyit bírsz...


Gondolom utána meg egy foci meccsen is, ahol megnézik, hogy játszol, milyen a teknikád stb.:)


Szerintem ezeken kivűl, olyan nagyon mást nem kérhetnek.

Készülj fel arra, hogy az is lehet, hogy "halálra" fognak téged szivatni. De az is lehet, hogy csak beszélgetni fognak veled.

Nem lehet tudni... de ha a legrosszabbra számítasz, nem érhet meglepetés:)

2012. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6 évet fociztam.Ez úgy megy hogy ha nem vagy igazolt játékos akkor nem kell próba játék ha valamelyik másik csapattól mész át akkor kell de ha 16 alatt vagy és nem voltál sehol igazolt játékos akkor jársz edzésre és majd megcsinálják az igazolásod és tudásod szerint lehetsz tartalék csere vagy egy félidős játékos vagy kezdő.
2012. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hogy játszhatsz-e ott vagy sem azt az edző dönti el mert ha rossz a magatartásod az edzésen akkor akár el is zavarhat amúgy az igazolásodhoz el kell menni sportorvoshoz és ott megvizsgálnak hogy "alkalmas" vagy e a focira nincsen-e baj a szíveddel stb...
2012. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2012. máj. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!