Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 96-os születésű budapesti...

96-os születésű budapesti lány vagyok, és szeretnék elkezdeni kosárlabdázni. Van lehetőségem valahol ilyen korban, kezdőként egy budapesti egyesületben tanulni?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ebben a korban, kezdőként már nehezebb bekerülni egy egyesületbe, ahol a csapat bajnokságokon vagy egyéb ilyen eseményeken vesz részt, mivel ott komoly felkészülés zajlik, de már kipróbáltam egy hobbi csapatnál, ami számomra nagyon laza volt, és ezért ragaszkodnék valami komolyabb csapathoz, ahol tudnak a felkészülés mellett az újakat is tanítani.

(Eddig röplabdáztam, szóval labdaérzékemnek elvileg van, és azért kosárlabdázni is tanultam valamennyit, tehát nem teljesen 0-ról kezdenék, ha ez számít valamit)

Remélem kapok választ, mert fontos lenne, ezért előre meg is köszönöm! :)


2012. máj. 9. 14:56
 1/1 anonim válasza:
Persze hogy van:))például az erős csapatnak ott a vasas.vagy esetleg FTC.
2012. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!