Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajon ki nyeri az aranylabdát?...

Vajon ki nyeri az aranylabdát? Van esélye Messinek? Vagy inkább Ronaldo?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Messi szerintem.
2012. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
CR nyerheti ha maradandót alkot az EB-n.De szerintem ha pl Hollandia nyerné,akkor lenne sansza Robbennek.Már ha még mellé Bl-t és kupát nyer ugye a salátástál a Dortmundé.Messi lőtt 1 csomó gólt,azon kívűl sokat nem csinált.CR vezére volt a Realnak de a Bl-ből kiestek.
2012. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Messi fogja szerintem mivel a Aranylabdát nem a csapat kapja hanem 1 játékos és Messinek 70 gólos szezonja volt kétségtelenül a legjobb egyetlen hátránya van hogy nem európai igy ebn nem indul és a esetleg cr7 menne akkor ő is esélyes... de nem tudom el képzelni hogy ne Messi vagy Cr7 nyerje.
2012. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok múlik az EB-n. Ha ott nem lesz egy különösen kiemelkedő játékos, akkor még simán van esélye Messinek.

Ha mondjuk Ronaldo elég sok gólt lő, sokáig jutnak el, és ott is jó formában lesz, akkor valószínű, hogy ő kapja.

De lehet, hogy olyan játékos fogja kapni, aki eddig idén közepesen erős teljesítmény nyújtott, de az EB-n nagyon ki fog emelkedni.

2012. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

sziasztok, én azt krdezném meg, hogy az aranylabdát a szezon alatti teljesítményre adják vagy az évesre?

szóval a 2011/12 szezon + most az eb -ezek számítanak

vagy 2012 jan1-dec31 időszaka?


köszi

2012. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egész év számít

Cannavaro 2006ban a szezonban nem volt olyan jó,viszont a vb-n kiemelkedően teljesített ezért megkapta az aranylabdát.

2012. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

de akkor csak a 2012es év? vagyis a szezon első fele nem?

hanem a szezon második fele(ami most volt), és majd a másik szezon első fele?

2012. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak 2012 számít. a szezon első fele nem.
2012. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek !
2012. máj. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!