Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti szoktatok tipp mixelni? És...

Ti szoktatok tipp mixelni? És mennyit nyertek mennyiből és mi a trükkötök?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem játszom. VB.-n fel raktam 40 ezer ft -ot 1 meccsre Spanyolok játszottak Paraguay aki nézte a meccset az nagy bravúr volt főleg nekem 1:0 lett a vége amikor az utolsó percekben büntetőt ítélt a bíró a Spanyolok ellen és Casillas ki fogta nagy kő esett le a szívemről és pár percre rá a Spanyolok rúgtak gólt az utolsó pillanatban. De egyszer buktam 40 ezer ft-t akkor 3 meccset raktam meg abból 2 be jött de a Barcelona ki kapott a Nou Campban hazai pályán 2:0-ra Herculestől tiszta ideg voltam na azota nem merek nagy pénzben játszani. De sokszor játszottam pár száz ft-ból pl 6 meccsből 1 mindig elmegy de mindig 1 ritka, ha 2. Persze volt amikor nyertem de az kevés volt többször buktam mint nyertem!
2012. máj. 14. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

szerinted miatökömért éri meg a szerencsejáték rt-nek a tippmix? eleve olyan oddsokat kapsz, hogy nem lehetsz nyerő hosszútávon.


szerencsejátékban csak úgy lehet nyerni, ha akkora pénzben fogadsz, aminek az elvesztése nem okoz gondot.

2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Épp azon gondolkodom megint kéne játszanom itt az EB lassan.


[link]


Plusz pénz jól jönne azért!

2012. máj. 14. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja csak aztán nehogy minuszba végezz..
2012. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A csoport:


Lengyel - Görög

Orosz - Cseh

Görög - Cseh

Lengyel - Orosz

Cseh - Lengyel

Görög - Orosz


Lengyelek haza közönség előtt játszanak ez elönyös lehet nekik. És szerintem mind a 4 csapat erős. Görögök játszanak nagy klubokban mellesleg képesek voltak nyerni már EB-t meglepire. Lengyelek is játszanak sokan nagy klubban úgy hogy ott is erős gárda van de az oroszok is. Fogalmam sincs kire mit tennék!

2012. máj. 14. 15:54
 5/7 anonim válasza:
Szerinted most komolyan számít az, hogy a görögök 8 éve folyamatos bekeléssel megnyertek egy EB-t?
2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hallod te veréb nem az volt a kérdés!!!
2012. máj. 14. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem csehekre es legyelekre fogadj (lengyelek hazaiak csehek a meglepetés csapat lesz. orosz görög görög győzelem de nem jutnak tovább) én így fogom megrakni vagy be jön vagy nem... de a görögökkel ne szamolj
2012. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!