Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van itt valaki, aki floorballo...

Van itt valaki, aki floorballozik?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok nagyon régóta szeretnék elkezdeni floorballozni. Kaphatok tanácsokat, tippeket hogyan kezdjek neki?A floorballnak még milyen elnevezései vannak a teremhokin kívül?

2012. máj. 17. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon amatőr szinten floorballozom :D Szerintem jó sport, mondjuk kell hozzá némi technikai tudás, amire nem könnyű szert tenni, de szerintem ez a legérdekesebb labdajáték.

Hogy kezdj neki? Keress egy csapatot. Ez az ami nem mindig egyszerű, mert sajnos nem eléggé elterjedt sportág, ha jól gondolom Székesfehérváron pont nincs csapat. Saját ütőre szükséged lesz, ha találsz csapatot.


Az alternatív megnevezéseket szerintem célszerű hanyagolni, Magyarországon floorball a neve. Egyébként bizonyos országokban unihockey néven ismerik. (Svédországban, az "őshazájában" innebandy, Finnországban salibandy a neve.)

2012. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:) Te hány éves vagy és hol floorballozol?:O
2012. máj. 19. 21:24
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia itt magyarországon floorballnak nevezik. Nyugodtan elkezdheted mert a legtöbb csapat még amatőr szinten játszik ha van némi labdaérzéked akkor gyorsan belejöhetsz.Pesten több csapat van vidéken nem annyira.Hova valósi vagy?
2012. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Én még csak 1 éve floorballozok de annyira jó kapus vagyok hogy megyünk is a bajnokságba.
2012. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Én még csak fél éve Floorballozok!De már én is amatőr szinten nyomom mert nem annyira nehéz megtanulni!Mondjuk ez edzőtől is függ!Elsőnek még mondjuk kérd meg az edződet hogy meccsen még ne játssz csak nézd és hogy segítswn valaki aki jól játszik!:) Aztán majd kipróbálhatod hogy kapus vagy csatár szeretsz jobban lenni vagy hogy melyikben vagy jobb!;) Először nekem is nehéz volt megszokni,aztán tökre belejöttem és megszerettem! Majd később lett saját ütőm is!(Labdát nem érdemes annyira)
2017. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én 6 éve floorballozom,de mivel ez egy régi poszt,(hátha figyeled még) elkezdted végül?
2017. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!