Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék focizni, ez egyik...

Szeretnék focizni, ez egyik nagy álmom. Hol valósíthatnám meg?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, 14 éves vagyok és kapaszkodjatok meg, de lány. Hol találnék magamnak focicsapatot? Kerestem már, de egyszerűen nem találok, segítenétek? És van esetleg olyan aki hasonló álmokat kerget, mert azzal szívesen elkezdeném az edzésrejárást meg ilyenek...

Előre is köszi a válaszokat:

Me.


2009. jún. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szia nem igazán értem h miért nem találtál keresd meg a nagy budapesti egyesületeket hátha azoknak van női focicsapatuk (FTC,ute) megnézed az edzéseiket és odamész az edzőhöz vagy akár interneten is felveheted velük a kapcsolatot. nem nagy cucc :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CSAK FERENCVÁROS!!!!! és van női csapatunk:) sok sikert a pályafutásodhoz csajos;)
2009. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

FTC van női csapatuk

amúgy nem tom miért lepődnénk meg én (L/15) évekig fociztam meg 2 bnőm is focizik

2009. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második! Te is focizol?=)

Hogy vehetném fel a kapcsolatot a Ferencvárossal? Segítenél?:)

2009. júl. 6. 16:16
 5/5 anonim válasza:
az ftc nöi csapata letojja a honlapjukat ott hiába sztem keress máshol...megaztán az ugyis televan.
2010. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!