Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lett a 2012-es BL döntő...

Mi lett a 2012-es BL döntő eredménye?

Figyelt kérdés
Bár nagyon meg akartam nézni a meccset, hogy vajon a Bayern, vagy a Chelsea lesz a győztes, de sajnos nem volt rá időm. Bocsánat, hogy itt kérdezem meg, csak még sehol nincs kiírva az interneten az eredmény.

2012. máj. 19. 23:28
 1/7 anonim válasza:
Chelsea nyert 11esekkel
2012. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
slehet hogy szar a chelsea de a kupa 1 évig nallunk lesz.. de meg fogjuk védeni...
2012. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon-nagyon-nagyon kár, de a chelsea nyert... Bár a 11esek már igazságtalanok. Mármint szerintem nem ezzel kellett volna eldönteni.
2012. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"slehet hogy szar a chelsea de a kupa 1 évig nallunk lesz.. de meg fogjuk védeni..."



Na végre egy életvidám ember !! Már úgy le voltam törve hogy a bayern vesztett, erre olvasom ezt a hozzászólást, és újra vidám lettem.

Amit írtál az még viccnek is rossz :D

2012. máj. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
e inkább menj sírni...
2012. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te
2012. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy a Chelsea nyert. Végig a Bayern irányított, rengeteg helyzetet kialakított, a Chelsea csak védekezett, és egy pontrúgásból lőtt gólon kívül semmit sem mutattak fel. A Chelsea egy helyzetet sem tudott kialakítani.
2012. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!