Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen ember az aki nem...

Milyen ember az aki nem szereti a focit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem rosszabb, mint aki nem tudja használni a vesszőket.
2012. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
olyan aki nem szereti. Van, hogy én is inkább kosarat vagy amerikai focit nézek. A foci sem mindig jó de például a görög csuszás mászás időhúzás elbsza a élvezetet és megölik a szép játékot
2012. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ: nézni vagy csinálni.
2012. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint én:D Kifejezetten untat és soha nem érdekelt a labdakergetés,sem csinálni sem nézni nem szeretem. Szerintem értelmetlen ,és túl hosszú játék ,90perc alatt inkább megnézek egy jó filmet,mint hogy nézzem ,hogy lötyögnek a pályán.Bár a csapatjátékokat eleve nem kedvelem ,akkor inkább az egyéni vagy egy-egy elleni sportok,amik bejönnek.
2012. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Heteroszexuális.
2012. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

engem is halálra untat... ha választanai kell a tvben, akkor már egy 100-adszorra látott akciófilmen is jobban izgulok mint egy meccsen...

túl van rajongva a foci, nem is értem, h lehet h milliárd embereket megmozgat, egy halom pénzt ölnek bele. egy csomószor van, h semmi nem történik a meccsen, csak passzolgatnak, aztán a végén 11-esek? ennyi erővel, az elején a pénzfeldobásnál dobhatnának mégegyet, és eldőlne ki nyeri a meccset...

max az az 1 köt le, h milyen ügyesek ezek a csúcs focisták, mert néha tényleg zseniális dolgokat csinálnak, csak pont emiatt, számomra már olyanaok kicsit mint az amerikai futók, meg úszók, h már nem is teljesen emberek... és ha még ezek a csodaemberek se képesek alakítani a pályán úgy h izgalmas legyen, akkor mit várjunk a magyar focitól, ami olyan mintha a játszótéren nézném focizni az 5 éveseket?

hozzátartozik, h ügyetlen vagyok a focihoz, persze ettől még akár élvezhetném is, de nem is nagyon motivál a csapatjáték, egyszerűen nem érzem magam jobbna tőle ha alabda begurul a hálóba :D

persze ha szeretnék focizni biztos szeretném a meccseket is.

2012. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
focit nem szerető ember.
2012. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam hogy játszani és meg nézni, én játékba mindig bennevagyok, de nézni én sem mindig szoktam csak pl. VB,EB, BL, EL, olasz, spanyol, angol stb.

Egyszerűen csak kiváncsi voltam a véleményekre.

2012. jún. 9. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert pl. kosarazni nem mindenhol tudsz, mivel kell palánk, ami kb csak tornatermekben van meg ahova felszerelik a tehetősebb családok, kézilabdához is kell legalább beton, de azt is inkább teremben jó játszani. A hokiról nem beszélnék. A foci pedig egyszerű, jóesetben veszel egy labdát,(de ha leleményes vagy, mint egy kisgyerek, akkor egy flakonnal is el lehet szórakozniÖ, lemész pár haverral (de még egyedül is dekázhatsz, gyakorolhatsz) AKÁRHOVA. és a nagybetűs része a lényeg.
2012. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!